Kielce
Zrecenzowano: 13 września 2019

Personel był bardzo uprzejmy zwłaszcza w recepcji, przestrzenny pokój i łazienka, ale:
Zimna woda w jacuzzi, remonty, hałas i kurz, twarde łóżko, prostackie rozmowy za oknem pokoju przy wejściu do hotelu o godzinie nawet 23:00 i później, tandetne wykończenie hotelu, krzyki w czasie nocy słyszalne w pokoju pochodzące z bliska a tudzież daleka hotelu, szemranie w korytarzu i szuranie gumofilcami, bardzo slaby Internet, lichy basen, strzelanie płaszczem przez bonzów w lobby

Dziękujemy, 921adriank
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Hotel jest oddalony od centrum Kielc ok 3 km ale jest położony w lesie dzięki czemu jest cicho i spokojnie. Pokój i lazienka duże i przestronne. Strefa wellness fajna z ciepłą wodą w basenie. Wyśmienite śniadania i obiadokolacje. W hotelu można wypożyczyć rowery i gokarty, jest plac zabaw, po sąsiedzku znajduje się park linowy. Jedyny minus to cienkie ściany w pokojach, słychać było, że ktoś obok ogląda telewizję. Mimo to w hotelu cisza i spokój (nie odbywały się akurat żadne imprezy okolicznościowe) Budowa e między 10 a 18 byliśmy poza hotelem.

Dziękujemy, abigail22017
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wypad weekendowy. Pobyt przerosł nasze oczekiwania. Czyste pokoje, wygodne łóżko, pyszne śniadania, miły personel. Wszystko na plus. Basen i jacuzzi rewelacja. Będziemy wracać!!! Już planuje kolejny wyjazd.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, MarinaMarina93
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

Hotel odwiedziliśmy przy okazji wesela znajomych organizowanego właśnie w tym obiekcie. Generalnie bez większych zastrzeżeń - pokój, łazienka i korytarz czyściutkie, materace wygodne. W hotelu spędziliśmy trzy doby, bardzo nam się podobało. Jedynym minusem był hałas, który dobiegał z trwających na niższych poziomach imprez, ale nie było to nie do przeżycia. Mało atrakcyjny teren bezporeśnio przy hotelu, huśtawka albo chociażby ławeczka byłaby napewno mile widziana. Genialne śniadania - olbrzymi wybór produktów i potraw - polecamy :)

Dziękujemy, Kamila P
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo ładny i przyjemny hotel z rewelacyjną, cichą zieloną okolicą w sam raz na błogi wypoczynek we dwoje lub rodzinny wypad z dziećmi bo Maluchy odnajdują się tu doskonale. Śniadania pyszne i bardzo obfite, również obiadokolacje smaczne, choć wybór jest troszkę mniejszy ale możliwe, że jest to zależne od ilości gości korzystających z tej opcji, bo nastepnego dnia już było więcej dań :) Pokoje przestronne, jasne i bardzo czyste. Strefa wellnes w sam raz, choć patrząc na budowę Basenów Tropikalnych to już nie mogę się doczekać otwarcia by ponownie przyjechać i skorzystać w pełni z uroków Resortu Binkowski. Zdecydowanie Nr 1 z atrakcji są Seanse Saunowe, ciekawe doświadczenie i bardzo odprężające. Gorąco polecam! Obsługa na wysokim poziomie, uprzejma, pomocna i zawsze pod ręką. Z pewnością powrócimy tu jeszcze nie raz :)

Dziękujemy, karic152