Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wypad weekendowy. Pobyt przerosł nasze oczekiwania. Czyste pokoje, wygodne łóżko, pyszne śniadania, miły personel. Wszystko na plus. Basen i jacuzzi rewelacja. Będziemy wracać!!! Już planuje kolejny wyjazd.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, MarinaMarina93
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

Hotel odwiedziliśmy przy okazji wesela znajomych organizowanego właśnie w tym obiekcie. Generalnie bez większych zastrzeżeń - pokój, łazienka i korytarz czyściutkie, materace wygodne. W hotelu spędziliśmy trzy doby, bardzo nam się podobało. Jedynym minusem był hałas, który dobiegał z trwających na niższych poziomach imprez, ale nie było to nie do przeżycia. Mało atrakcyjny teren bezporeśnio przy hotelu, huśtawka albo chociażby ławeczka byłaby napewno mile widziana. Genialne śniadania - olbrzymi wybór produktów i potraw - polecamy :)

Dziękujemy, Kamila P
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo ładny i przyjemny hotel z rewelacyjną, cichą zieloną okolicą w sam raz na błogi wypoczynek we dwoje lub rodzinny wypad z dziećmi bo Maluchy odnajdują się tu doskonale. Śniadania pyszne i bardzo obfite, również obiadokolacje smaczne, choć wybór jest troszkę mniejszy ale możliwe, że jest to zależne od ilości gości korzystających z tej opcji, bo nastepnego dnia już było więcej dań :) Pokoje przestronne, jasne i bardzo czyste. Strefa wellnes w sam raz, choć patrząc na budowę Basenów Tropikalnych to już nie mogę się doczekać otwarcia by ponownie przyjechać i skorzystać w pełni z uroków Resortu Binkowski. Zdecydowanie Nr 1 z atrakcji są Seanse Saunowe, ciekawe doświadczenie i bardzo odprężające. Gorąco polecam! Obsługa na wysokim poziomie, uprzejma, pomocna i zawsze pod ręką. Z pewnością powrócimy tu jeszcze nie raz :)

Dziękujemy, karic152
Zrecenzowano: 25 lipca 2019

Hotel ma bardzo dobra lokalizację - można doświadczyć zieleni, natury. Dogodny parking, łatwo zaparkować samochód. Pokoje duże i komfortowe. Na plus hotelu przemawia całkiem przyjemne SPA. Minus za to, iż podczas naszego pobytu w hotelu odbywało się wesele - goście weselni zajęli całe wejście do hotelu, było tłoczno, głośno, niekomfortowo - nie zostaliśmy o tym uprzedzeni. Jak również za słabe śniadanie. Obfite, jednak produkty wydawały się być słabej jakości.

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, ZuzannaS425
Zrecenzowano: 30 kwietnia 2019

Miałam przyjemność mieć własne wesele w tym hotelu. Zacznę od tego, że chciałam podziękować wszystkim za tak profesjonalne podejście do klienta, nie było ani jednej osoby, która by nie służyła pomocą w tym hotelu, wszyscy spisali się na medal i sprawili, że ja i mąż, jak również i goście byli bardzo zadowoleni i zachwyceni :) Najbardziej chciałam podziękować Pani Beacie - nie jest tylko profesjonalistką, jest perfekcjonistką i mistrzem swojej profesji!! Od samego początku organizacji była dostępna i służyła pomocą, wszystkie rady, których nam udzieliła okazały się strzałem w dziesiątkę! Była obecna również podczas wesela, wszystko było dopięte na ostatni guzik i jestem jej ogromnie wdzięczna.
Jedzenie na weselu, było takie jak miejsce, eleganckie, z klasą i wszystkim bardzo smakowało.
Polecam jak najbardziej to miejsce na ten najważniejszy dzień w życiu, osoby tam świadczą najwyższy poziom obsługi, dzięki czemu wesele nie było typowym polskim wiejskim weselem, a eleganckim i nowoczesnym przyjęciem ze wspaniałą atmosferą.
Jeszcze raz bardzo wszystkim dziękuje i pozostaje nam czekać na baseny tropikalne, albo wolny weekend żeby jeszcze raz Was odwiedzić :)

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, Anna W