Kielce

“Zdecydowanie warto zajrzeć”
Rozmaryn — recenzja

Rozmaryn
Nr 12 wśród 183 Restauracje (Kielce)
Kuchnie: Chorwacka
Zrecenzowano 27 stycznia 2019

Pyszne risotto z borowikami, pyszne wino, pyszny stek wołowy i antrykot.
Do poprawy: Tym razem byliśmy większa grupą, kłopot z miejscami. Dosunęłam krzesło z wolnego obok stolika. Kelnerka na mnie z buzią, że tak nie można, bo ktoś nie będzie miał jak usiąść. Widząc że brakuje nam 2 krzeseł, żeby usiąść i nie jeść na stojąco, w gestii obsługi było te krzesła zaproponować. Moje zadziwienie w tej kwestii, że tak się nie zadziało. Też byliśmy kimś, kto chciał usiąść.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Agnieszka L

Zrecenzowano 14 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Skusila nas nie jedna opinia, że to top5 w Kielcach. No i nie, dla nas na pewno nie. Dania ogólnie mocno średnie, ale dwa zasługują na kilka słów więcej. Pizza - genialna. Stek - choćby mnie mieli rwac końmi drugi raz bym tego nie zjadła. Obsługa bardzo miła, lokal przytulny. Chciałam dać "zły", dam tylko "średni" bo zdarzało się że byłam zawiedziona bardziej w innych miejscach ;) jakośc nie adekwatna do ceny.

Termin wizyty: styczeń 2019
1  Dziękujemy, Listlessness
Zrecenzowano 17 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Długo zwlekalam z odwiedzeniem tego miejsca, jakoś nigdy nie było mi po drodze. Późnym wieczorem lokal nie jest pusty, czas oczekiwania w związku z tym był zadowalający. Jak dla mnie tak długa karta to jest strzał w kolano- zanim zdecydowałam się na cokolwiek to minęła chwila albo i dwie. Szkoda że w przystawkach z kolei nie było interesujących pozycji. Oprócz smacznej bruschetty- ale to nie jest nic wyrozniajacego w lokalu ze śródziemnomorskim zacieciem. Pizza prosciutto z rukolą smaczna. Mój antrykot bez rewelacji. Mięso soczyste ale .. bez nadzwyczajnego smaku. Warzywa grillowane bez wyglądu. Cenowo korzystnie. Radzilabym zainwestować szefostwu w jakąś kurtyne grzewcza przy drzwiach, bo nawet jak się siedzi nieco dalej wglab sali to za każdym razem otwierane drzwi przyprawiają ludzi o drgawki. Mam wrażenie, że mogłoby to być fajne miejsce że smaczna kuchnią bo jest do tego tez super lokalizacja, ale menu musiałoby ulec zmianie i należałoby włożyć w smak potraw nieco więcej serca. Jak rzeczywiście jest w kuchni chorwackiej. Gdzie mixy mięs grillowanych, gdzie aromatyczne szaszlyki, gdzie mixy owoców morza, gulasze rybne jak i miesne, desery, ciasta tak różnorodne i słodkie ? Gdzie ta Chorwacja ?!
Dlaczego tak wszystko jest przekombinowane ?
Btw: grillowane kalmary z ziemniakami odstraszaja w menu!

Termin wizyty: grudzień 2018
1  Dziękujemy, zanka89
Zrecenzowano 27 listopada 2018

Zupa cebulowa naprawdę dobra, ale niestety dania główne bardzo średnie, antrykot zrobiony ze średniej jakości mięsa, więc większej części mięsa nie dało się zjeść. Ravioli, zaskoczył mnie rozmiar, bardzo duże, ale problemem nie była ich wielkość, ale to, że część była źle sklejona i wyciekła z nich ogromna ilość wody, a szpinak był mrożony. Restauracja ma potencjał, ale musi jeszcze popracować nad wykonaniem i jakością produktów.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, martucha19
Zrecenzowano 12 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Sprawdzony lokal, jedzenie zawsze pyszne i podane w bardzo dobry sposób. Na miejscu można kupić m.in. zdrowe koktajle czy warzywne ciasta. Lokal wyróżnia się na tle innych w mieście. Polecam zajrzeć! Zawsze można liczyć na miłą obsługę.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, 786krzysieks

Rozmaryn — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kielce, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w Rozmaryn? Podziel się wrażeniami!