Zrecenzowano: 12 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra cena i bardzo dobra lokalizacja w centrum Kielc. Bardzo miła obsługa, pokój Ok, herbata woda mineralna.Czysto w pokoju i łazience.Pokój ciepły i klimatyczny, polecam.Wszędzie blisko i obok hotelu dobra restauracja.

Termin pobytu: luty 2019
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, 98marcins
Zrecenzowano: 20 września 2018

Hotel w dobrej lokalizacji. Czysty, bardzo miła obsługa. Śniadanie- dziwne, ale każdy znajdzie coś dla siebie- podane w formie bufetu m.in. sałatka jarzynowa i różne takie smakołyki.
Hotel położony w dobrym miejscu jako baza wypadowa, ale przy ruchliwym deptaku co sprawia, że w nocy było bardzo głośno.

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, Joanna S
Zrecenzowano: 20 września 2018

W hotelu przebywałam 6 dni. Wspaniała obsługa recepcyjna, szczególne podziękowania dla Pani Sylwii i personelu sprzątającego, który wykazywał się dużą dbałością o czystość pokoju. Pokój dobrze wyposażony, a plusem jest czajnik i lodówka. Minusem zaś jest brak windy przy zakwaterowaniu na II piętrze (ciężka walizka) i częste wychodzenia na papierosa. Szukającym noclegu w Kielcach, polecam hotel Bristol. Na pewno pobyt będzie udany.
Halina G.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój dwuosobowy dla jednej osoby jest bardzo wygodny
Termin pobytu: wrzesień 2018
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Halina G
Zrecenzowano: 1 sierpnia 2018

Atuty hotelu to lokalizacja w ścisłym centrum , bezpłatny parking i miła obsługa personelu. Na minus wystrój hotelu i pokoi, niemrawe śniadania i brak windy. Hotel jest dwupiętrowy więc bariery architektoniczne są dość uciążliwe - ciężka walizka lub wózek z dzieckiem będzie problemem. Zapchany odpływ pod prysznicem to mankament który nie powinien się zdarzyć.

Termin pobytu: lipiec 2018
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Zibid
Zrecenzowano: 18 marca 2018 z urządzeń przenośnych

W hotelu spędziłem dwie noce. Lokalizacja w centrum miasta na duży plus. Na dodatkowy plus zasługuje możliwość skorzystania z garażu na samochód. Ilość miejsc ograniczona, ale nam się udało i nie trzeba było rano odśnieżać auta. Pokoje czyste, zadbane. W każdym pokoju czajnik i kawa do zaparzenia. Szkoda, że nie było herbaty ;) Łazienka czysta. Na niewielki minus brak restauracji w hotelu i konieczność korzystania z pobliskiej restauracji Roy Ben z którą hotel współpracuje (opinia dla restauracji również wystawiona). Na szczęście nie ma żadnych kłopotów z fakturami za jedzonko. Szkoda, że Bristol nie serwuje kolacji bo... mając takie SKARBY w postaci Pań przygotowujących śniadania, było by to Hitem w Kielcach. Śniadania wyborne. Wszystko własnej produkcji. Ogóreczki własne, papryka konserwowa własna, sałatki własnego pomysłu, pasztet własnego wypieku, żurek domowy, ciasta własnoręcznie pieczone, no i to Carpaccio... jak to powiedziałem jednej z Pań... próbuje wszystkiego i do niczego nie mogę się przyczepić. Śniadania zasługują na maksymalną liczbę gwiazdek na Tripie. Ogólnie polecam ten hotel!!! Będę wracał z całą pewnością. Pozdrowienia dla całej załogi hotelu od tego co przyszedł pól godziny za wcześnie na śniadanie!

Termin pobytu: marzec 2018
Typ podróży: Podróż służbowa