Najniższe ceny za pobyt
Zarezerwuj najniższą cenę w tych witrynach
eDreams69 USD
Trip.com
Snaptravel
Orbitz.com
ZenHotels.com
Agoda.com
Wyświetl wszystkie 9 ofert
Zrecenzowano: 4 października 2019

Super hotel wbardzo dogod ej lokalizacji wdobfej cenie. Hotel. Ardzo do rze wyposażony dostępna sauna. W tv dużo programów w tym CAnal+. Bardzo dobre śniadania oraz przemiła obsługa. Hotel godny polecenia.

Termin pobytu: październik 2019
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Marcin K
Zrecenzowano: 1 października 2019

Hotel w ścisłym centrum miasta. Pokoje czyste, komfortowe. Obsługa na bardzo wysokim poziomie, pomocna i bardzo uprzejma. Wyżywienie mieliśmy w pakiecie szkoleniowym, wiec pewnie niewiele miało wspólnego z tym co serwuje restauracja hotelowa, bo było takie sobie.

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, AnnaMendera
Zrecenzowano: 28 września 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel położony w sercu miasta.
spałem w pokoju superior. W zasadzie to solidny hotel 3*
Pokój czysty, nieźle wyposażony, pościel, łóżko dobrej jakości

Generalnie wszystko ok, jednak jak na hotel 4* to jakość wykończenia powinna być lepsza.

Parking na miejscu
z restauracji nie korzystałem

Dziękujemy, CzeslawUkawek
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Bardzo uciążliwy hałas wentylatorów znad restauracji słyszalny w pokoju, mimo iż mieliśmy pok na 3 piętrze, nawet zamknięcie okna nie rozwiązywało problemu . Płatny parking.

Atut hotelu to lokalizacja - przy głównej promenadzie Kielc i naprzeciwko dworca PKP

Dziękujemy, Zibid
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Bardzo dobra lokalizacja, szczególnie polecam podrózującym pociągiem. Hotel umiejscowiony jest dokladnie naprzeciw dworca.
Smaczne śniadanie, które można było zjeść na świeżym powietrzu. profesjonalna obsługa. Polecam.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Best Western
Dziękujemy, pawel4y