Kielce
Pięknie

Bardzo ładnie przygotowana ulica-deptak. Piękne kamienice, latarnie. Nas najbardziej zachwyciły... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 4 dni temu
kasiula8
Warszawa, Polska
Ulica Sienkiewicza jak i czesc dworcowa zostala odswiezona i czesciowo przebudowana. Wyglada na chwile obecna ba dobrze

Spacer ulica Sienkiewicza wokol ktorej na calej jej dlugosci mozna smacznie zjesc oraz podziwiac... Przeczytaj więcej

Andrzej A
Kielce, Polska

Fajne miejsce gdzie mozna swobodnie pospacerować nie martwiac sie o ssmochody, których tam nie ma. Wieczorem przyswiecaja piekne latarnie

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, prazyneczka
Zrecenzowano: 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pięknie oświetlona wieczorem ulica robi wrażenie. Jest dużo fajnych lokali, gdzie warto się zatrzymać:)

Dziękujemy, srututu12345
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Główna ulica ,deptak.Mnostwo sklepów, lodziarni,pubów,restauracji .Blisko siedziba włodarzy miasta.Ulica urokliwa ,spokojna .Mnie urzekła w ubiegłym roku teraz wróciłam z mężem i synem przy okazji wycieczki do Geoparku i jaskini.Dobry relaks choć trzeba się nachodzic.. zdjęcie z rynku niestety z ulicy tylko mam rodzinne

1  Dziękujemy, malgorzatag890
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Wizytówka Kielc. Nie da się uniknąć! Polecam spacer szczególnie wieczorem, gdy ulica jest pięknie podświetlona.

Dziękujemy, tata_malolata
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019

Niegdyś zatłoczone i pełne życia miejsce, dziś świeci pustkami. Przy deptaku królują kantory i banki.

Dziękujemy, clarify904