Kielce
Pięknie

Bardzo ładnie przygotowana ulica-deptak. Piękne kamienice, latarnie. Nas najbardziej zachwyciły... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
kasiula8
Warszawa, Polska
Ulica Sienkiewicza jak i czesc dworcowa zostala odswiezona i czesciowo przebudowana. Wyglada na chwile obecna ba dobrze

Spacer ulica Sienkiewicza wokol ktorej na calej jej dlugosci mozna smacznie zjesc oraz podziwiac... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Andrzej A
Kielce, Polska

Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Główna ulica ,deptak.Mnostwo sklepów, lodziarni,pubów,restauracji .Blisko siedziba włodarzy miasta.Ulica urokliwa ,spokojna .Mnie urzekła w ubiegłym roku teraz wróciłam z mężem i synem przy okazji wycieczki do Geoparku i jaskini.Dobry relaks choć trzeba się nachodzic.. zdjęcie z rynku niestety z ulicy tylko mam rodzinne

1  Dziękujemy, malgorzatag890
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Wizytówka Kielc. Nie da się uniknąć! Polecam spacer szczególnie wieczorem, gdy ulica jest pięknie podświetlona.

Dziękujemy, tata_malolata
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019

Niegdyś zatłoczone i pełne życia miejsce, dziś świeci pustkami. Przy deptaku królują kantory i banki.

Dziękujemy, clarify904
Zrecenzowano: 19 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Ulica przyjemna , na spacer lub odpoczynek w okolicznej knajpce lub lodziarni .Mozna zrobić tu zakupy .Deptak .Bez szału.

Dziękujemy, EwaNeska
Zrecenzowano: 17 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przyjemny deptak z dużą ilością sklepów oraz restauracji. Prowadzi do 2 fajnych klubów oraz znakomitej pizzeri w okokicy hotelu Best Western

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, JayTafl