Kielce

“Ogólnie pozytyw”

Restauracja Qubus Hotel Kielce
Nr 16 wśród 183 Restauracje (Kielce)
Kuchnie: Europejska, Polska
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Zaletą jest lokalizacja - sam środek miasta. Restauracja ok jedynie ceny zbyt wysokie. Ogólnie pozytyw.

Dziękujemy, MICF111

Zrecenzowano 1 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Często nocujemy w hotelu Qubus i z tego powodu pierwszego wieczoru schodziliśmy do restauracji na dole. Kilka lat temu nawet bardzo ją lubiliśmy, potem uznaliśmy że się bardzo zepsuła i przestaliśmy przychodzić. Byliśmy teraz po kilku miesiącach znowu i kuchnia jest zupełnie dobra. Trochę kiepski wybór win, ale i tak w sumie nie najgorzej

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Grazka35
Zrecenzowano 18 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Zupy pyszne, szczególnie żurek z grzankami. Jako danie główne soczysty stek z polędwicy wołowej w sosie borowikowym. Wszystko naprawdę doskonale. Bardzo miła obsługa. Polecam.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, 663b_a_ejs
Zrecenzowano 19 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Ciekawe jedzenie tanio nie jest ale porcje słuszne i głodny nikt nie wyjdzie. Mogę polecić z czystym sumieniem

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, sebekkrup
Zrecenzowano 15 kwietnia 2018

W pokoju, bezpośrednio po rozpakowaniu bagaży , znalazłem kartę z nowym menu - akurat w dniu gdy miałem możliwość goszczenia w Hotelu Qubus byłą inauguracja nowej karty. Znam hotele Qubus od wielu lat , ciekaw byłem nowych pozycji w karcie. Karta , co dla mnie jest dobrą tradycją nie jest zbyt długa, jednak umożliwia dobór potraw w zależności od preferencji smakowych Klientów. Dania efektownie podane , smaczne ( niezbyt duże, ale dla mnie to zaleta ) , Pani Maria pomogła w doborze wina - podziękowania też za sugestię dotyczącą nieco innego niż pierwotnie planowałem wyboru dania głównego.

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, Miroslaw_Wajda

Restauracja Qubus Hotel Kielce — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kielce, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Qubus Hotel Kielce? Podziel się wrażeniami!