Kielce
Super miejsce dla osób zainteresowanych geologia.

Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019
Beata M
Multimedialna wyprawa w przeszłość

Zrecenzowano: 2 lutego 2019
BettAle

Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Uwaga, wejście jest bezpłatne, ale wymagana rezerwacja! Warto przyjechać con godz wczesniej, bo na zewnątrz jest trasa edukacyjna i widokowa. Nie można tego przegapić!

Dziękujemy, Beata M
Zrecenzowano: 11 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Dziś - 11 czerwca pocałowaliśmy klamkę. Pan ochroniarz powiedział, że centrum jest zamknięte do końca miesiąca. Szkoda, że informacji o tym nie ma na Google, TA i podobnych. Na stronie placówki informacje o zamknięciu dla turystów indywidualnych jest ukryta głęboko w zakładce modernizacja. Podobno grupy przyjmują po rezerwacji. Byliśmy bardzo rozczarowani.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
3  Dziękujemy, krzysztofb291
Zrecenzowano: 2 lutego 2019

Fantastyczne miejsce dla każdego. Zrobi wrażenie zarówno na dzieciach, które będą mogły odbyć polisensoryczną podróż w głąb ziemi, jak i na dorosłych. Gratuluję pomysłu i mam nadzieję, że Centrum Geoedukacji będzie się prężnie rozwijać i poszerzać ofertę edukacyjną o nowe ekspozycje.

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2018
Dziękujemy, BettAle
Zrecenzowano: 14 listopada 2018

Czytal troche o tym miejscu i wydawalo mi sie ze jesli istnieje koniecznosc rezerwacji miejsca - bedzie duze oblozenie I tlum ludzi…. bylo pusto.
Moje pytanie - jak mozna dopuscic do tego zeby miejsce o tak wielkim potencjale bylo puste… Przeciez tam jest nawet kolejka 5D. Super wizualizacje i na kazdym kroku nasze zmysly sa pobudzane. Polecam rodzinom z dziecmi - pani przewodnik byla rewelacyjna - dawno nie slyszalam kogos kto tak ciekawie opowiadal o niekoniecznie ciekawych rzeczach. Staram sie wymyslic jakis minus - ale nie ma zadnego…. nawet plac zabaw dla dzieci jest obok… :) Polecam wszystkim

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2018
Dziękujemy, AgaRozl
Zrecenzowano: 16 września 2018 z urządzeń przenośnych

Piękny architektonicznie, nowoczesny obiekt. Nie jest łatwo trafić ale warto. Drewno klejone, kamień i szkło, dachy pokryte trawą. Budynek wtapia się w zbocze kamieniołomu. Ciekawa (bezpłatna!) ekspozycja. Dużo wiedzy na temat geologii, kopalni miedzi, skamielin. Do tego dużo atrakcji dla dzieci- film 7D z wnętrza ziemi, rekonstrukcje wymarłych gatunków, animacje. Do tego zewnętrzna ścieżka widokowa prowadząca na dach a dalej do kamieniołomu. Koniecznie trzeba zwiedzić będąc w Kielcach.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Marzena S