Przyjemny spacer

Bardzo fajne miejsce na spacer. Kiedy na dworze słońce i piękna złota polska jesień w pełni, jest... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 2 dni temu
kasiula8
Warszawa, Polska
Złota Kadzielnia

Widok jest cudowny, jeszcze widok w początek złotej jesieni. Opłaca się przyjechać na weekend żeby... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
zawada24

Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super park, piękne krajobrazy i ścieżki. Dużo atrakcji dla dzieci i dorosłych. Naprawdę polecam. Przykład jak można fajnie zrobić park w mieście. Chętnie tam wrócę. Można zjechać na tyrolce, pospacerować albo polazic po jaskiniach. Dodatkowo wspaniały amfiteatr.

Dziękujemy, Quest715558
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Bardzo pozytywnie zaskoczył mnie Park Kadzielnia! Świetnie przygotowane ścieżki i ciekawy krajobraz. Niespotykane na skalę krajową!

1  Dziękujemy, tata_malolata
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecamy! Punkt obowiązkowy podczas zwiedzania Swiętokrzyskiego!
Przepiękne widoki, super trasa i punkty widokowe, do tego możliwość zwiedzania jaskiń, ale tu lepiej dokonać rezerwacji telefonicznej, bo grupy są niewielkie.
Dzieciaki-zachwycone.
Polecamy!

Dziękujemy, Beata M
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

Piekny geo-park odwiedzany przeze mnie za kadym razem kiedy jestem w Kielcach. Piekny amfiteatr z coraz to wieksza iloscia swiatowej klasy koncertow. Polecam

Dziękujemy, Lenio100
Zrecenzowano: 19 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miły spacer dla rodzin z dziećmi a także dla dorosłych. Wspaniale widoki , możliwość obejrzenia jaskini a dla odważnych zjazd tyrolką.

Dziękujemy, EwaNeska