Złota Kadzielnia

Widok jest cudowny, jeszcze widok w początek złotej jesieni. Opłaca się przyjechać na weekend żeby... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano dzisiaj
zawada24
mini góry w środku miasta

Bardzo ciekawe i oryginalne miejsce, można zapomnieć, że przebywamy blisko centrum miasta... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
rafsw
Sosnowiec, Polska

Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Bardzo pozytywnie zaskoczył mnie Park Kadzielnia! Świetnie przygotowane ścieżki i ciekawy krajobraz. Niespotykane na skalę krajową!

1  Dziękujemy, tata_malolata
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecamy! Punkt obowiązkowy podczas zwiedzania Swiętokrzyskiego!
Przepiękne widoki, super trasa i punkty widokowe, do tego możliwość zwiedzania jaskiń, ale tu lepiej dokonać rezerwacji telefonicznej, bo grupy są niewielkie.
Dzieciaki-zachwycone.
Polecamy!

Dziękujemy, Beata M
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

Piekny geo-park odwiedzany przeze mnie za kadym razem kiedy jestem w Kielcach. Piekny amfiteatr z coraz to wieksza iloscia swiatowej klasy koncertow. Polecam

Dziękujemy, Lenio100
Zrecenzowano: 19 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miły spacer dla rodzin z dziećmi a także dla dorosłych. Wspaniale widoki , możliwość obejrzenia jaskini a dla odważnych zjazd tyrolką.

Dziękujemy, EwaNeska
Zrecenzowano: 23 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Wybitna lokalizacja jest na tej waszej mapie pogratulować wprowadzania w błąd, poruszanie się po Kielcach łatwe nie jest więc niepotrzebne kilometry narobilam a i tak nie znalazłam, dzięki wielkie

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
4  Dziękujemy, balbinam2019