Najniższe ceny za pobyt
Wyświetl ofertę
StayForLong
ZenHotels.com
Zrecenzowano: 7 lipca 2020

Hotel przyjemnie położony w lesie, blisko zalewu - jest gdzie pójść na spacer. Dobry też jako baza wypadowa do zwiedzania Gór Świętokrzyskich. Inna sprawa, że te zalety raczej tylko dla podróżujących samochodem - hotel jest zbyt odległy od Kielc i zbyt słabo z nimi skomunikowany (choć w pobliżu jest przystanek autobusowy).

Pokój mieliśmy w nowszej, czterogwiazdkowej części. Duży, stosunkowo dobrze wyposażony - jedynym większym mankamentem był brak czajnika i możliwości zrobienia sobie kawy czy herbaty. Było to tym bardziej dokuczliwe, że w jeden z wieczorów podczas naszego pobytu było wesele i restauracja była zamknięta. Była za to dostępna lodówka (bez barku). Z mankamentów jeszcze mikroskopijny balkon, w zasadzie tylko barierka. Od strony szosy niósł się nieco hałas samochodów, ale od strony korytarza pokój nieźle wyciszony (blisko była głośno sygnalizująca pięta winda, ale po zamknięciu drzwi nie było nic słychać).

Łazienka duża, choć wielkość niewykorzystana, bo kabina prysznicowa dość mała. Brak półki na przybory toaletowe - kosmetyki trzeba było stawiać na obudowie spłuczki. Przydałaby się suszarka na stroje kąpielowe.

Kompleks basenowy fajny, choć mocno zatłoczony (dużo osób spoza gości hotelowych). Niestety w holu hotelowym i częściowo w korytarzach wyczuwalny zapach chloru (w pokoju nie było go czuć). Z części saunowej nie korzystaliśmy, mogę za to pochwalić bardzo przyjemny masaż.

Śniadania urozmaicone i z dużym wyborem, kolacje w pakiecie pobytowym też na plus - wbrew zapowiedziom nie były serwowane bez możliwości wyboru, ale w formie bufetu: dwie zupy, trzy dania główne (w tym jedno bezmięsne), jakieś sałatki i napoje (pewnie zależy to od liczby gości). Brakowało tylko choćby symbolicznego deseru.Obsługa kelnerska podczas śniadań i kolacji w porządku, nie mogę niestety pochwalić kelnera w restauracji, do której poszliśmy na herbatę i deser - długo czekaliśmy, aż ktoś się pojawi.

Panie w recepcji sympatyczne, także w kontakcie mailowym podczas rezerwacji. Pewnym problemem była szwankująca podczas naszego pobytu winda (jest tylko jedna, druga tylko w części służbowej).

Ogólnie pobyt dość przyjemny, choć mogłoby być lepiej. Po wyeliminowaniu wspomnianych mankamentów byłoby to bardzo dobre miejsce na weekend.

Wskazówka dotycząca pokoi: W pokojach od strony drogi może być słychać niewygłuszone dostatecznie przez las odgłosy samochodów.
Termin pobytu: październik 2019
Dziękujemy, M_from_W-wa
Zrecenzowano: 15 lutego 2020

W hotelu Uroczysko bardzo rozsiewa się zapach chloru z basenu jest to nie do wytrzymania, ale ok. W bilarda można grać tak z 1 raz dziennie nie więcej. Albo wcale.
Szkoda bo hotel ma bardzo duży potencjał

Termin pobytu: luty 2020
Dziękujemy, Jsbdbzjsnbsvd
Zrecenzowano: 2 stycznia 2020

Ten hotel przepięknie położony w lesie w pobliżu zalewu w Cedzynie , miałem okazje odwiedzać jeszcze w latach 90- tych ubiegłego wieku , przed remontem. Po remoncie z spałem tu kilka razy zarówno w nowej jak i starszej części . Ostatni nocleg niestety spędziłem w starej części w mikroskopijnym pokoju z gratisowym dodatkiem - nieprzyjemnym zapachem stęchlizny. Pokój jak wspomniałem niewielki , kłopot się po nim poruszać. Są dwa łózka, minimalistyczne biurko , dwa krzesła które utrudniają ruch na tym metrażu . Szafa na niewielkim przedpokoju. Łazienka z kafelkami sprzed epoki , mała i ciasna jak cały pokój. Widok z okna dach budynku z klimatyzatorami. Sam hotel w przeciwieństwie do pokoju duży i zachęcający do pobytu. Brak zastrzeżeń do obsługi. Posiłki w restauracji ( na bankiecie) słabe , takie przemysłowe. Śniadania bardzo dobre, duży wybór produktów, w przyzwoitej jakości ( jest nawet żurek) , bardzo dobra kawa. Część relaksacyjna basen i sauny na przyzwoitym poziomie. Ogólnie hotel do przyjęcia ale noclegi tylko w nowej części

Termin pobytu: grudzień 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, mbm07
Zrecenzowano: 2 grudnia 2019 z urządzeń przenośnych

Trzeba przyznać że hotel ma super położenie: przy samym lesie a po drugiej stronie drogi jest zalew. Sam hotel jest duży i z renomą. Pytanie tylko czy zasłużoną. W jednej części tzw. trzygwiazdkowej śmierdzi chlorem. Dziwne to bo basen jest w tej drugiej części budynku. Po całym hotelu biegają goście w szlafrokach a to idący do spa albo wracający.
Hotel sam mimo że odnowiony w miarę parę lat temu to i tak standard słaby a ceny wygórowane. Łoża małżeńskie to tak naprawdę zsuniete dwa łóżka. Hotel najwyraźniej nie posiada łóżek podwójnych gdyż nasz apartament małżeński miał dwa rozsuniete łóżka...

Termin pobytu: październik 2019
Dziękujemy, dstawsk
Zrecenzowano: 10 listopada 2019

Wybraliśmy  się do Uroczyska na długi weekend. Jest to hotel 4- gwiazdkowy,  a odniosłam wrażenie, że jestem w cyrku lub na placu zabaw. Nie jest to miejsce, w którym można odpocząć. W lobby hotelowym dzieci grają na bosaka w piłkę, a korytarze stanowią swoisty tor wyścigowy. Ludzie przyjeżdżający grupami otwierają pokoje na przestrzał i krzyczą do siebie. Niestety, określenie: "Polaki - cebulaki" doskonale  się sprawdza w tej sytuacji. Co ciekawe, obsługa hotelowa totalnie nie reaguje na to, co się dzieje.

Termin pobytu: listopad 2019
Dziękujemy, HeniuZawadiaka