Kielce
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Bardzo polecam ten hotel jest cisza spokój
blisko zalewu z czystą wodą kila plaż do kąpieli
hotel w lesie dobre miejsce na spacery
rewelacyjny basen sauny grota solna i aż 3 jakuzzi
super pyszne śniadania

Wskazówka dotycząca pokoi: Im wyżej tym lepiej na około las i cisza
Dziękujemy, Leo B
Zrecenzowano: 19 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Po pierwsze bardzo mnie zniesmaczyła długość spódniczek pań z obsługi śniadania. Biedne kobiety nie mogły się schylić, by podnieść talerze ze stolików, bez pokazywania majtek. I co chwilę poprawiały te spódniczki. Chyba manager hotelu powinien przemyśleć dość mocno kwestię strojów służbowych, to przecież hotel ****. Za taki strój służbowy ode mnie hotel otrzymuje zero punktów.

Przyjechaliśmy dość późno bo po 20.00, byliśmy głodni po całym dniu w pracy i w podróży. Hotelowa restauracja nie zachwyciła nas menu bezmięsnym. Dania były zbyt tłuste, zarówno ryba jak i pasta. Tarta do kawy też średnia, twarda i zaschnięta. Zupa pomidorowa była z tego wszystkiego najlepsza.

Po obiadokolacji chcieliśmy iść na basen, ale był otwarty jeszcze tylko 20 minut. Niestety, nawet w wakacje basen jest otwarty od 16.00. Tak więc nici z basenu, bo wymeldowanie do 12.00.

Pokój przestronny, łazienka dość duża. Oba pomieszczenia czyste. Widok z okna bajeczny. Jeśli zależy Wam na ciszy proście o pokój z daleka od windy i klatki schodowej. Okna radzą sobie z hałasem z drogi. Śniadanie ok, kawa z ekspresu. Personel bardzo miły.

Punkt za pokój, czystość i personel. Razem trzy.

Dziękujemy, RecenzjeAgnieszki
Zrecenzowano: 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Właśnie wyjeżdżamy z hotelu po wyjeździe majowkowym. Na plus w sumie fajne pokoje, śniadania bardzo dobre, obiadokolacje dobre, basen spoko, animacje podczas pobytu krótkie ale bardzo fajne. Na minus zapach nas znowu w całym hotelu,sala zabaw na korytarzu a nie w oddzielnym pokoju, sprzątanie pokoju ograniczył się do odkurzania i wymiany ręczników, a i tak dostaliśmy małe ręczniki zamiast dużych. Łazienka chyba w ogóle nie ruszona. Wrażenie ogólne dobre , ale za tę cenę to troche za mało. Drugi raz chyba nie przyjedziemy na taki wyjazd do tego hotelu.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, k_turczynska
Zrecenzowano: 25 marca 2019

Hotel Uroczysko ma dużo zalet i dużo wad..;) należy wady ominąć i wybrać tylko zalety - tak jak my :) Mieliśmy wspaniały !!!!!! apartament, las "wchodził " do pokoju...pachniało sosną..:) przepyszne śniadanko i rewelacyjna strefa relaksu !!! basen, sauny, łaźnia parowa, grota solna - wszystko świetne, doskonale obsługiwane i mało ludzi ! komfort wypoczynku, spokój, cisza, bez tłoku....Wspaniale !

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, Agnieszka G
Zrecenzowano: 12 marca 2019

Pojechałem tam na Noce Saunowe z zakwaterowaniem na 1 noc ze śniadaniem.
Hotel **** na uboczu, zaraz za nim jest drugi bardzo podobny. Zdeko bunkrowate korytarze i dziwne niezagospodarowane zaułki. Aluminium i beton. Korytarze pokrywają wykładziny już przydeptane, bar w restauracji wygląda jako żywo z filmów z Borewiczem...gdzieniegdzie drewniane rzędy krzeseł i stoły plus posadzki marmurowe (?). Troszkę nakurzone tu i ówdzie. Widok z restauracji na zaplecze hotelu gdzie się walają rzędy jakichś elektrycznych urządzeń, kabli. Jest nawet spróchniała armatka, leży na środku. Noce Saunowe zrobione ok, ale dojście do nich jest labiryntem korytarzyków i zaułków.
Żeby przejść z pokoju do saun czy basenu trzeba śmigać w szlafroku lub ręczniku przed główną recepcją. Ogrzewanie było, przez 10minut i tyle, kaloryfer mimo maksimum pozostał chłodny. Balkony w pokojach takie na sztukę, z niektórych wlewa się woda do pokoju, a w niektórych jest słabo czysto. Jedzenie bardzo dobre i śniadania i obiad.

Ale jak na hotel **** gwiazdkowy to wszystko wygląda jakby ktoś kupił upadły hotel i próbował go reanimować i nie dokończył dzieła.

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, Zx12cv