Najniższe ceny za pobyt
eDreams52 USD
Trip.com68 USD
Wyświetl wszystkie 13 ofert
Zrecenzowano: 20 stycznia 2019

Dziękuję za wspaniale przygotowany i bardzo smaczny obiad z okazji dnia babci i dziadka. Osobiście nie jadłem ale do końca dnia wysłuchiwałem jaki był pyszny a zwłaszcza zupa Borowikowa i ogromny deser . Ogromne podziękowanie za pomoc w wyborze menu dla sympatycznej blondynki :))

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, artczi
Zrecenzowano: 21 października 2018

Pokoj BARDZO czysty. Bez zarzutów. Łazienka wysprzątana tak ze mozna jeść z podłogi. :) (chociaż... tego nie polecam). Bardzo dobre hotelowe śniadania. Duzy wybór. Pracownicy niemal na każde skinienie gości, cierpliwi i wyrozumiali.
SPA Orchidea.... fantastyczne miejsce... duzy wybór zabiegów i bardzo kompetentne Panie kosmetyczki.
Na pewno tu wrócę :)

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, Iwona P
Zrecenzowano: 25 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajny hotel, położony na obrzerzach Kielc, spokojna okolica. Na najwyższą ocenę zasługuje personel, wszyscy są bardzo mili i sympatyczni, śniadania bardzo dobre, ogólnie hotel na bardzo dobrym poziomie.
Polecam

Termin pobytu: marzec 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, andrzejk479
Zrecenzowano: 7 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Pierwszy raz spałem w hotelu, gdzie przy lekkim mrozie było chłodno w pokoju i zimno w łazience pomimo włączonego ogrzewania. Dziwny zwyczaj, że drugie łóżko pościelone, ale kołdra i poduszka zwinięte na nim bez poszewki (bo pokój dla 1 osoby). Cienkie ściany i odgłosy z pokoju obok, gluty z pojemnika przy prysznicu na minus. Na plus można zaliczyć miłą i sprawną obsługę, dobre śniadanie, parking i dogodne położenie.

Termin pobytu: luty 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, 343arekp
Zrecenzowano: 1 lutego 2018

zaciszne kameralne miejsce malo ludzi cisza spokoj obsluga bez opiekuma osob doroslych niepelnosprawnych mila atmosfera jak na zabieg spa przystepna cena mysle ze moze byc opiekun z osoba niepełnosprawna do pomocy w nocy w hotelu pracownicy spa chetni do pomocy odplatnie do negocjacji cena mysle w takiej sytuacj caly personel przeszkolony lu uczacy sie obslugi osob na wozkach

Termin pobytu: styczeń 2018
Dziękujemy, Anna S