Zrecenzowano: 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Koniecznie chcieliśmy skorzystać z zewnętrznego basenu podczas urlopu. Dwa razy pisałam maila z pytaniem odnośnie tego i w dzień przyjazdu zadzwoniłam. Nikt nie poinformował mnie, że basen jest nieczynny mimo pięknej pogody! Ratownik tłumaczył, że temperatura wody jest zbyt niska, ale to podobno podgrzewany basen więc nic z tego nie rozumiem. Pozatym takie rzeczy mówi się wcześniej przez telefon lub w mailu sprzed dwóch dni. Wcześniej odyssey ocenialam na 5 z plusem a teraz pozostał wielki niesmak

Dziękujemy, Happiness39549098159
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: DyrekcjaHotelu, Dyrektor generalny, Odyssey ClubHotel Wellness & SPAOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Szanowna Pani , nie ma u nas wód termalnych, a basen podgrzewamy pompami ciepła woda-powietrze, jeśli temperatura spada w nocy poniżej piętnastu stopni, a w dzień mimo słońca nie przekracza dwudziestu ( tak było już w pierwszych dniach września) podgrzewanie nie jest efektywne i temp. wody szybko spada. Basen jest czynny regulaminowo do ostatnich dni wakacji, ale jeśli temp. powietrza i wody pozwala udostępniamy go gościom dłużej. Na stronach internetowych informujemy o terminie otwarcia basenu. We wrześniu mamy już większość gości, dla których basen zewnętrzny nie jest ważny być może dlatego nikomu nie przyszło na myśl , żeby wysyłać informacje tym bardziej, że pogoda nie sprzyjała kąpielom, a na pogodę wpływu nie mamy. Przykro nam, że się Pani zawiodła

Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

To był nasz trzeci weekendowy odpoczynek w tym hotelu, tym razem w sierpniu. Jak zwykle jakość i poziom usług nie zawiódł. Niezmiennie spa, a szczególnie jedzenie trzyma wysoki poziom. Muszę tu podkreślić, że jedzenie w restauracji Essence jest na bardzo wysokim światowym poziomie. Na pewno tam wrócimy.

Dziękujemy, PrzemekWicz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: DyrekcjaHotelu, Właściciel, Odyssey ClubHotel Wellness & SPAOdpowiedź udzielona 1 września 2019

Cieszymy się niezmiernie z zadowolenia kolejnego stałego Gościa i dziękujemy za opinię. Kucharze szczególnie. Pozdrawiam serdecznie

Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

W hotelu spędziliśmy 5 dni. Bardzo ładne i dobrze wyposażone pokoje. Wszędzie czysto. Obsługa bardzo miła i pomocna. Smaczne jedzenie. Wszędzie spokój i cisza. Gorąco polecam. Z przyjemnością tu wrócimy.

Dziękujemy, Martra W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: DyrekcjaHotelu, Właściciel, Odyssey ClubHotel Wellness & SPAOdpowiedź udzielona 16 sierpnia 2019

Na każdy powrót Gości się cieszymy. Dziękujemy za piękną ocenę naszej pracy i hotelu. Pozdrawiamy serdecznie.

Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019

Odyssey to bardzo miłe zaskoczenie (zwłaszcza po rozczarowującym pobycie u Dr. Eris na Wzgórzach Dylewskich). Hotel położony jest dosłownie na skraju Kielc. Droga do centrum Kielc zajmuje na rowerze ok. 25 minut (jazda po sporych wzniesieniach). Olbrzymia część hotelu jest przeszklona umożliwiając oglądanie panoramy Kielc. Niestety Kielce z tej perspektywy nie prezentują się najładniej.
W hotelu jest naprawdę olbrzymi basen wewnętrzny, z krystaliczną wodą, gdzie można spokojnie popływać bez wpadania jedni na drugich. Część rekreacyjna to basen wewnętrzny, zewnętrzny, sala fitness, ping-pong, bilard, rowery, sauny i duży basen solankowy w grocie solnej. Na część SPA składa się 11 gabinetów zabiegowych. Hotel serwuje wyborne jedzenie. Mnie brakowało trochę zorganizowanych ćwiczeń ale podobno na początku były oferowane jednak nie było chętnych. Myślę, że tak niestety jest bo właśnie u Dr Eris tak wygląda sytuacja i wprowadzono odpłatność za bardziej ambitne zajęcia fitness w kwocie 40 zł.
Za hotelem Odyssey jest las ze szlakami i pięknymi widokami (o ile przebijemy się przez las co nie jest trudne).
Bardzo szeroka gama kanałów TV.

Wskazówka dotycząca pokoi: Zapewne pokoje przy windach mogą być głośniejsze z uwagi na gości, którzy zapominają o innych
Dziękujemy, Agnieszka Borow... B
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Bardzo uprzejma obsługa. Dobra kuchnia. Świetne spa. Pokoje w porządku. Brak bidedu w 5* trochę dziwne. Ale bez przesady. Odpoczynek przez weekend znakomity. Kelerzy wiedzą o tym co podają. Miłe. Ciekawy basen solankowy.

Dziękujemy, tomasz65
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: DyrekcjaHotelu, Dyrektor generalny, Odyssey ClubHotel Wellness & SPAOdpowiedź udzielona 8 sierpnia 2019

Dziękujemy bardzo za opinię i dobre słowa. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie