Zrecenzowano: 31 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Przyzwoity obiekt. Pokój OK, choć sprawiał wrażenie trochę wysłużonego i nie do końca doczyszczonego. Łazienka na szczęście bardzo czysta. Śniadania poprawne. Bardzo miła obsługa. Na pobyt biznesowy - spełnił swoją funkcję.

Termin pobytu: marzec 2019
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, malgorzatatomczyk
Zrecenzowano: 18 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie.Dobra lokalizacja,pokoje o dobrym standardzie,nie zniszczone,zadbane,czyste,ciche.Obsługa bardzo miła,pomocna,uśmiechnięta.Jedzenie bardzo smaczne , w zaspokajających ilościach,obsługa w restauracji również bardzo miła i sprawna.Bardzo ciekawe patio.Mały minusik za akurat niesprawną windę,poza tym wszystko na najwyższym poziomie jak za tą cenę.

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, MiroslawK_13
Zrecenzowano: 16 kwietnia 2018

Witam,

W Hotelu tym spędziłem dwie noce w Kwietniu. Była to podróż służbowa, w sumie mieliśmy zarezerwowane 3 pokoje w 3 różnych standardach.
Sam pokój bardzo przyzwoity (mój był w standardzie premium), nie za duży, nie za mały. Mała butelka wody na przywitanie i kilka cukierków. do samego pokoju nie mam zastrzeżeń, czysto schludnie, wszystko odpowiadało cenie. Telewizor płaski - bardzo fajnie, ale przydało by się wejście HDMI dla podłączenia komputera itp. Nie jest to jednak coś, co zawarza na mojej ocenie. Śniadanie w hotelu bez zastrzeżeń, byliśmy o 2 różnych porach i za każdym razem było co zjeść. Jedzenie na śniadaniu smaczne, świeże, ilość i urozmaicenie odpowiednie do klasy hotelu.
Wszystko było by super, gdyby nie to, że zechcieliśmy skorzystać z restauracji i pokusiliśmy się o danie polecane przez szefa kuchni - czyli zupę czosnkową. Danie delikatnie mówiąc bardzo słabe, czosnek z proszku + sama woda. Jeżeli to było danie polecane przez szefa to wolałbym nie kosztować innych. Sama obsługa w restauracji także pozostawia wiele do życzenia. Pani kelnerka była uprzejma w "minimalnym" stopniu :), chyba była trochę rozczarowana, że zamówiliśmy tylko zupę po 10 zł za porcję, ale po jej spróbowaniu ciężko było by się skusić na kolejne danie. Zupę zapamiętałem, bo cały wieczór i kolejny dzień mi się odbijała. Warto też nadmienić że porcja zupy była bardzo mała - nawet jak na standard restauracyjny. Przy tak rozwodnionej zupie to naprawdę podanie większej porcji nie było by stratą na marży. Z drugiej strony przy takim smaku i jakości to tak mała porcja była uzasadniona.
Ostatni, mały minus, to brak zainteresowania personelu o pobyt klienta. Niby nic, al zawsze miło jak ktoś zapyta jak się udał pobyt, czy się podobało, życzy dalszej miłej podróży itp. W tym hotelu nie pytają, może taka polityka, może takie podejście pracownika, nie wiem.
Podsumowując, hotel przyzwoity, fajna lokalizacja przy deptaku Sienkiewicza, duży minus za restauracje (nie licząc śniadania) i trochę mniejszy za obsługę.

Termin pobytu: kwiecień 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, kar0l255
Zrecenzowano: 7 marca 2018

Hotel bardzo klimatyczny, położony w pięknym miejscu. Można w nim odpocząć, odstresować się. Pokoje stylowe, dobrze dopasowane do całości i co najważniejsze zadbane. Obsługa bardzo kulturalna, zaangażowana w swoją pracę. Jedzenie w restauracji obłędne. Nic tylko polecać!

Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, Mateusz M
Zrecenzowano: 30 stycznia 2018

Podczas swojej podróży służbowej do Kielc zatrzymałam się w Hotelu Pod Złotą Różą, który znajduje się bardzo blisko centrum. Od hoteku tak na prawdę rzut beretem znajdowały się lokalne atrakcje takie jak Kielecki Teatr Tańca, miejski rynek, deptak Sienkiewka. Hotel był czysty, obsługa na recepcji miła i bezproblemowa. Udało mi się zaparkować pod Hotelem, choć wiem, że niektórzy goście mieli z tym problem, ponieważ parking był bardzo mały przed samym wejściem hotelowym. Za hotelem znajdowało się patio, choć ze względu na miesiąc i pogodę nie miałam okazji z niego skorzystać. Dodatkowo opcja z restauracją. Jadłam tam śniadania - standard hotelowy i bez większych zarzutów. Zjadłam również jedną kolację i powiem szczerze, że zrobiło na mnie spore wrażenie. Bardzo dobre dania polecane przez szefa kuchni do tego szeroki wybór win. Choć cena trochę wygórowana jak na to miasto (tak mi się wydaje), to w podróży służbowej nie miała ona dla mnie większego znaczenia.

Termin pobytu: styczeń 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa