Zrecenzowano: 2 sierpnia 2017

Zgodzę się z innymi gośćmi że pokoje czyste I ciche ale niestety śniadania to naprawdę wolny żart.Wyboru żadnego,na dużym półmisku dużo sałaty I kilka plasterków wędliny,kilka jajek na twardo,kilka plastrów sera białego I żółtego,jajecznica I parówki dopiero na życzenie,aha I jeszcze dżem w jednorazowych foremeczkach.Naprawdę czysta ekonomia.Zastanawialismy sie ile możemy sobie nałożyć żeby starczyło dla innych gości.Jak na tak drogi hotel z tak bogatym wystrojem to obciach.Turystka

• Data pobytu: sierpień 2017, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, pilatmarzena
Zrecenzowano: 9 marca 2017

Hotel w centrum. Pokoje przestronne i czyste. Cicho. Na dole restauracja. Bardzo dobre śniadania, rewelacyjne oliwki, duży wybór. Bardzo przyjazna obsługa, rano hotel zapłacił parkomat i wstawił kartkę za wycieraczkę samochodu. Jest dobre wifi. Brak kontaktu przy łóżku do ładowania komórki

• Data pobytu: marzec 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, emespriv
Zrecenzowano: 7 października 2016 z urządzeń przenośnych

W hotelu przebywałem kilka dni. Miejsce znakomite,blisko do centrum. Warunki dobre, śniadania smaczne. W pokoiku czysto,dosyć duża kabina prysznicowa. Jest winda,obsługa pomocna i uprzejma. Polecam każdemu to miejsce.

Data pobytu: październik 2016, podróż służbowa
Dziękujemy, marekwind100
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2016

bardzo dobry hotel, miła obsługa z pomocna gościom, pokoje nieduże ale bardzo miłe i czyste. Hotel nie ma własnego hotelu ale można skorzystać parkingu miejskiego przed (nie wiele miejsc) lub oddalonego od hotelu (200-300m)parkingu pod filcharmonią. śniadania obfite i bardzo smaczne. Restauracja dobrze gotuje aczkolwiek na talerzu nie dużo i nietanio.

• Data pobytu: sierpień 2016, podróż służbowa
Dziękujemy, Sebastian S
Zrecenzowano: 26 października 2014

zatrzymujemy sie tu co roku, a jeszcze częściej jadamy. Pokoje czyste. Obsługa uprzejma.
Znamy kilka dobrych restauracji w Kielcach ale ta wydaje nam się najlepsza. Karta sezonowo odnawiana. Nam dziś najbardziej smakował sandacz i kasza perłowa z rydzami. Dzieci chwaliły rosół i kotlet de Volaille z gotowanymi ziemniakami. Obsługa . Polecamy

• Data pobytu: październik 2014, podróż z rodziną
Dziękujemy, marcin g
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: zlotaroza, Dyrekcja i pracownicy Hotelu, Hotel Pod Złotą RóżąOdpowiedź udzielona 18 maja 2015

Szanowny Panie Marcinie.
Bardzo dziękujemy za pobyt w Hotelu Pod Złotą Różą oraz za pozostawioną opinię. Cieszy nas fakt, iż cyklicznie obdarza nas Pan zaufaniem i docenia nasze walory kulinarne i obsługę. Mamy nadzieję, że skorzysta Pan z rodziną z naszego obiektu podczas kolejnego pobytu w Kielcach. Za każdym razem jest nam bardzo miło Państwa gościć.
Z wyrazami szacunku.
Dyrekcja i pracownicy Hotelu.