“Perfetto”
Si Señor — recenzja

Si Señor
Nr 1 wśród 178 Restauracje (Kielce)
Kuchnie: Hiszpańska
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje

Byłem tu po raz pierwszy. Od początku restauracja sprawia wrażenie i chyba tak jest w rzeczywistości pełnego profesjonalizmu począwszy od obsługi poprzez scenografie a kończąc na jedzeniu

Odwiedzam w ciągu roku wiele restauracji, ale tej po raz pierwszy dam 5 gwiazdek

Carpaccio wspaniałe, grzanki jako klasyczny tapas godne polecenia.
Rostbef i makaron z łososiem bez uwag, a deser w postaci sernika i gruszki - rewelacja.
Dobre jakościowo wino

Pokecam!!

Dziękujemy, CzeslawUkawek

Restauracja lekko w podziemiach. Miły wystrój, kameralnie na sali oraz czyste łazienki. Jedzenie wyszukane, menu nie za bardzo różnorodne (jak w dobrych restauracjach). Jedzenie smaczne, obsługa miła. Ceny jak na Kielce wysokie, ale warte tego co się je i pije. Polecam

Dziękujemy, 72andrzejr
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przyjemne wnętrze i atmosfera restauracji, a jedzenie? Pyszna zupa z owocami morza, pierś z kaczki - polecam i pasty - duża porcja. Nie polecam przegrzebek, dla mnie zapieczone ze śmietaną - to za tłusta wersja.
Wino, wyborna Rioja, polecone przez Panią kelnerkę - to dopełnienie dobrej kuchni. Jeszcze kilka potraw kusiło mnie bardzo, więc pewnie wrócę :)

Dziękujemy, Zakopis
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze owoce morza jakie jadłem. W porównaniu do Warszawy i "der Elefant" to o wiele wiecej, smaczniej i taniej i w dodatku z miła obsługa. Naprawdę polecam!

Dziękujemy, M O
Zrecenzowano 30 lipca 2019

Bardzo dobre gazpacho, w środku posiekane jajko na twardo- ciekawe doświadczenie smakowe, takiego gazpacho jeszcze nie jadłam, na drugie danie łosoś, dobrze wypieczony, wilgotny w środku, polecam

Dziękujemy, AgnieszkaM637

Si Señor — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kielce, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w Si Señor? Podziel się wrażeniami!