“Kolacja w Kielcach”
Si Señor — recenzja

Si Señor
Nr 1 wśród 179 Restauracje (Kielce)
Kuchnie: Hiszpańska
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przyjemne wnętrze i atmosfera restauracji, a jedzenie? Pyszna zupa z owocami morza, pierś z kaczki - polecam i pasty - duża porcja. Nie polecam przegrzebek, dla mnie zapieczone ze śmietaną - to za tłusta wersja.
Wino, wyborna Rioja, polecone przez Panią kelnerkę - to dopełnienie dobrej kuchni. Jeszcze kilka potraw kusiło mnie bardzo, więc pewnie wrócę :)

Dziękujemy, Zakopis

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze owoce morza jakie jadłem. W porównaniu do Warszawy i "der Elefant" to o wiele wiecej, smaczniej i taniej i w dodatku z miła obsługa. Naprawdę polecam!

Dziękujemy, M O
Zrecenzowano 30 lipca 2019

Bardzo dobre gazpacho, w środku posiekane jajko na twardo- ciekawe doświadczenie smakowe, takiego gazpacho jeszcze nie jadłam, na drugie danie łosoś, dobrze wypieczony, wilgotny w środku, polecam

Dziękujemy, AgnieszkaM637
Zrecenzowano 20 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Doskonałe dania dla każdego. Duży wybór win. Wszystko perfekcyjnie podane. Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Wnetrze sprzyja miłej atmosferze. Na pewno wrócimy.

Dziękujemy, 178wojciechk
Zrecenzowano 19 lipca 2019

Za kazdym razem kiedy jestem w Kielcach, jedzenie pyszne, super obsluga, wystroj, wszystko na 5+. Polecam napewno wroce.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Novaalee

Si Señor — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kielce, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w Si Señor? Podziel się wrażeniami!