Kielce

“Satysfakcjonująco i nowocześnie”
Kreweta — recenzja

Kreweta
Nr 90 wśród 180 Restauracje (Kielce)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nowocześnie urządzona, niewielka restauracja, którą odwiedziliśmy z ciekawości. Na 3 (niezbyt głodne) osoby zamówiliśmy jeden zestaw tempura i zupę Tom Yum. Krewetki były duże i chrupiące, podane z orientalną surówką i frytkami spisały się bardzo dobrze. Do kompletu można wybrać 2 z 6 dostępnych sosów. Wybraliśmy słodko kwaśny ze śliwką oraz Sriracha z majonezem. Oba były bardzo dobre, świetnie komponowały się z krewetkami i frytkami! Zupa była podana w średniej wielkości miseczce, pełna różnorodnych dodatków. Nie zabrakło też krewetek. Zupa miała intensywny, najpierw kwaśny, potem ostry smak. Chętnie dałabym 4,5 gwiazdki, bo jedyne czego mi zabrakło do perfekcji to coś nietuzinkowego, unikatowego czy zwyczajnego "łał". Poza tym wizyta przebiegła bardzo miło i smacznie. Polecam miejsce każdemu miłośnikowi krewetek.

Dziękujemy, Knareee

Kreweta — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kielce, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w Kreweta? Podziel się wrażeniami!