“Ciekawie i spokojnie na uboczu”
SEZONOVA — recenzja

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
SEZONOVA
Zamów online
Nr 91 wśród 178 Restauracje (Kielce)
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce ciekawe z miła obsługa i dobrym jedzeniem dojazd całkiem spoko niedaleko galerii ale jednak schowana na osiedlu. To dodaje uroku i spokoju. Chłodnik rewelacyjny pomidorowa tez dobre domowe i przystępne cenowo. Ja polecam a mój gość był zadowolony. Jak będę w okolicy wpadnę ponownie .

Dziękujemy, Sławomir T
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Restauracja mieści się na kieleckim osiedlu Bocianek. Lokal nieduży, ładnie urządzony. Na przystawkę poszły kalmary w cieście z salsą awokado i galarektą z Chili. Danie z bardzo dobrą kompozycją smaków, pięknie podane. Dość szybko zniknęło z talerza (cena 17 zł). Na danie główne wybraliśmy pierś z kaczki z sosem z czerwonego wina z szafranowym risotto i karmelizowaną młodą marchewką. Dawno nie jadłem tak dobrze przyrządzonej piersi z kaczki. Risotto również pyszne, marchewka lekko słodkawa, taka jak powinna być. To danie kosztowało 34 zł. Do popicia białe wytrawne wino. Na deser pyszna czekolada, z bodajże morelowym sosem, z owocami.
Obsługa miła i pomocna, dania dość szybko były przygotowane.
Polecam z czystym sumieniem i na pewno wrócę.

Dziękujemy, nikodeml333

SEZONOVA — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kielce, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w SEZONOVA? Podziel się wrażeniami!