“Pyszne”
19 Pizza — recenzja

19 Pizza
Zamów online
Nr 48 wśród 179 Restauracje (Kielce)

Naprawdę dobra, włoska pizza! Składniki najwyższej jakości, cieniutkie ciasto. Czas oczekiwania był krótki- 10min. Dobrym pomysłem są oliwy do polania w trzech smakach. Właściciele sami doprawiają oliwy. Moim faworytem stała się orzechowa! Naprawdę polecam te restauracje!

Dziękujemy, Agnieszka P

Miejsce do którego należy zajrzeć aby spróbować wyśmienitej pizzy. Wszystko się zawsze zgadza a pizza to poezja. Polecam wszystkim smakoszom pizzy i nie tylko.

Dziękujemy, barole
Zrecenzowano 8 września 2019

Każdy powinien spróbować tu pizzy. Na pewno jest jedną z najlepszych. Serdecznie polecam, jestem stałym bywalcem. Obsługa niebywałe uprzejma i uśmiechnięta, a sama pizza- idealna.

Dziękujemy, Kejtmi
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Z czystym sumieniem mogę polecić wszystkim tą pizzerie. Jedlismy kilka razy i za każdym razem była pyszna, bez zastrzeżeń.

Dziękujemy, rafal_piecaba
Zrecenzowano 6 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wreszcie doczekałam się najlepszej pizzy w Kielcach. Uwielbiam! Zarówno pizza jak i tiramisu to mistrzostwo świata.

Dziękujemy, sp_inka87

19 Pizza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kielce, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w 19 Pizza? Podziel się wrażeniami!