“Śniadanie w podróży ”
Restauracja Silniczna — recenzja

Restauracja Silniczna
Nr 58 wśród 179 Restauracje (Kielce)
Opis: Wyjątkowa kuchnia dla każdego podniebienia. Serwujemy śniadania, obiady, dania wegetariańskie, menu dla dzieci, organizujemy imprezy okolicznościowe. Alkohol, piwo i wino. Darmowe wifi. Możliwość płatności kartą.

Ciekawe wnętrze, szczególnie wszechobecne rośliny Obslugiwała nas młoda dziewczyna - bardzo miła, pomocna i urocza. Jedzenie smaczne, ze świeżych produktów, porcje jak dla nas wystarczające, by się najeść. Udana wizyta.

Dziękujemy, Iza L

Zrecenzowano 8 lipca 2019

Zacznę od wnętrza, bardzo ciekawy sufit ale reszta zrobiona bardzo tanim kosztem, wszystkie kable, rury po prostu pomalowane, ładne i czyste WC, bardzo fajny deser beza z serkiem mascarpone, pięknie podany ale ciężko go zjeść łyżeczką może widelczykiem byłoby łatwiej, obsługa normalna bez emocji i może to tylko 1 zł więcej ale policzono mi cappuccino zamiast kawę z mlekiem,

Dziękujemy, agnieszka19725
Zrecenzowano 1 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Witam!
Wczoraj miałam spotkanie w Restauracji Silniczna w Kielcach . Byłam zachwycona obsługą , podanymi daniami i miłą atmosferą!!!Bardzo dziękuję za przygotowanie całego spotkania. Polecam wszystkim spotkania biznesowe !!!!

Dziękujemy, Edyta D
Zrecenzowano 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy w piątkę ze znajomymi na kolację trochę przypadkiem i byliśmy naprawdę zadowoleni: obsługa witająca nas od wejścia z uśmiechem na ustach, kelnerzy profesjonalni i uprzejmi, jedzenie bardzo dobre (stek, kaczka, ryby, sałatki i przystawki). Zdecydowanie polecamy!

1  Dziękujemy, AnnaMariaCybinska
Zrecenzowano 14 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dziś po raz drugi miałam przyjemność zjeść lunch w nowej restauracji "Silniczna" na ulicy Solnej. Byłam tym razem z przyjaciółkami, zamówiłam sobie falafel z dipem sezamowym, na który składały się pyszne pulpepciki z ciecierzycy z dipem jogurtowym z dodatkiem sezamu, rukolą i pomidorkami koktailowymi.
Danie bardzo mi smakowało i cieszę się, że otwarto kolejne miejsce żrofit ofertą. Moje przyjaciółki miały sałatki z kurczaka. szo zamówiliśmy koktaile owocowo-warzywne. Y. Wszystko ładnie nepoanowe, ale oryginalne wnętrze sprawiło, że przyjemnie spędziliśmy czas.

Termin wizyty: kwiecień 2019
2  Dziękujemy, agaapril

Restauracja Silniczna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kielce, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Silniczna? Podziel się wrażeniami!