Najniższe ceny za pobyt
Booking.com
87 USD
Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 14.03.21
Rezerwuj teraz, płać podczas pobytu
Hotels.com
eDreams87 USD
FindHotel87 USD
Wyświetl wszystkie 13 ofert
Zrecenzowano: 1 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Fajna lokalizacja, same centrum - blisko na rynek i do galerii. Pokoje dosyć czyste, standardowe 3 gwiazdki. Wygodne łóżka. Minus za płatny parking i bardzo głośny klimatyzator, w nocy nie można było spać a przy takim upale trudno nie włączać.

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, 668aleksandran
Zrecenzowano: 28 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra lokalizacja, w samym centrum miasta. Miła pomocna obsługa, czysto, smaczne śniadania. Idealne miejsce na pobyt podczas wyjazdu służbowego. Jedyny minus to parking, ale wynika to z lokalizacji.

Termin pobytu: marzec 2019
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, 55kamilo
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Andrzej C, Dyrektor generalny, Hotel DalOdpowiedź udzielona 5 kwietnia 2019

Bardzo dziękujemy za wizytę i zapraszamy ponownie.
Hotel Dal Kielce to nowoczesny obiekt w sercu miasta.
Posiadamy sale szkoleniowo-konferencyjne oraz pokoje biznesowe

Zrecenzowano: 6 marca 2019

Hotel godny polecenia, choć posiada kilka mankamentów.
Plus za lokalizację, obsługę i czystość w pokojach.
Minus za ilość drzwi - żeby przejść z garażu do recepcji, trzeba otworzyć... 4, co z bagażami nie jest łatwe, a innej drogi nie ma. Dalej jest podobnie. W całym hotelu drzwi są chyba tysiące ;)
Minus również za brak restauracji - jest wprawdzie Czerwony Fortepian, ale karta składająca się z 2 dań (z czego oba słabe jakościowo), to nie pozwala uznać tego za restaurację.
Minus również za pomieszczenie śniadaniowe - w czasie targów ciężko pomieścić tam wszystkich gości, więc trzeba wędrować do salki konferencyjnej, albo baru.

Mimo kilku minusów, pobyt był przyjemny.

Termin pobytu: marzec 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Mateusz M
Zrecenzowano: 3 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Przemiła obsługa oraz świetna lokalizacja hotelu. Apartament przestronny, wyposażony we wszystko co niezbędne. W naszym przypadku dostaliśmy gratis miejsce parkingowe. Dobre, świeże śniadanie. Polecamy szczerze

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, Dudas1976
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Ewelina S, Kierownik sprzedaży, Hotel DalOdpowiedź udzielona 6 lutego 2019

Witam serdecznie
Dziękujemy za uznanie i zapraszamy ponownie.
Hotel Dal Kielce

Zrecenzowano: 3 sierpnia 2018

Spędziłam tu 9 dni. Hotel położony w centrum Kielc, 10 minut od dworca, zaraz przy ulicy Sienkiewicza, głównego deptaka miasta. Nieopodal znajduje się Wzgórze Zamkowe. Pokoje duże, zadbane, wygodne łóżko. Łazienka czysta, estetyczna. Śniadania bardzo dobre. Personel uczynny, Naprawdę trudno mieć zastrzeżenia. Polecam wszystkim, którzy szukają bazy wypadowej na zwiedzanie okolic Kielc.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje są przestronne, w hotelu jest winda.
Termin pobytu: lipiec 2018
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę