“Super smak”
KUSA SUSHI take away — recenzja

KUSA SUSHI take away
Zamów online
Nr 35 wśród 179 Restauracje (Kielce)
Opis: KUSA SUSHI JUŻ W KIELCACH! Kolejny lokal powstały z pasji do sushi. U nas będziecie mogli spróbować przepysznego, przepełnionego UMAMI, podanego w niekonwencjonalny sposób sushi, ramena, a także innych potraw pochodzących rodem z kraju Kwitnącej Wiśni.
Zrecenzowano 2 września 2019

Najlepsze smaki. Super sushi. pomocna obsługa i kontaktowi kucharze. Bardzo polecam wszystkim - siostra jadła pierwszy raz bo nieprzyjemnej przygodzie z sushi i jest zachwycona!!!

1  Dziękujemy, elegancik

Zrecenzowano 15 lipca 2019

Pyszne sushi, pięknie podane, super klimatyczny lokal, polecam każdemu, kto chce zjeść smacznie i w super klimacie

1  Dziękujemy, AdamB7041
Zrecenzowano 12 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne jedzenie , podawane z wielką starannością , pięknie przyozdobione , bardzo miła i pomocna obsługa POLECAM ❤️

1  Dziękujemy, kamilaa03
Zrecenzowano 9 lipca 2019

Rewelacyjna kuchnia japońska i nie tylko. Takie sushi to w Polsce wyjątek. Smakowo i cenowo poza wszelką konkurencją.

1  Dziękujemy, pawelzurawski2018
Zrecenzowano 3 lipca 2019

Nie mam wątpliwości, że to najlepsze sushi w Kielcach! Po prostu obłędne. Obsługa w porządku, masterzy kontaktowi, klimatyczny lokal :)

1  Dziękujemy, Falix Z

KUSA SUSHI take away — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kielce, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w KUSA SUSHI take away? Podziel się wrażeniami!