Kielce

“10 rocznica ślubu”

Chinkalnia Restauracja Gruzińska
Nr 20 wśród 183 Restauracje (Kielce)
Zrecenzowano 1 tydzień temu

Super. Jedzenie 10 na 10. Dziękuję za to że jesteście. Nasz szczególny dzień spędzony w miłej atmosferze. Service na 6. Polecamy.

Termin wizyty: listopad 2019
Dziękujemy, Wójcik M

Chociaż gruzińska kuchnia słynie z różnych mięs to również wegetarianie w Chinkalni się dobrze pożywią. Wyszedłem stamtąd, po zjedzeniu przystawek i jednego dania (chaczapuri po megerelsku) najedzony a własciwie objedzony pysznym jedzeniem. Obsługa była przemiła, dania zjawiły się bardzo szybko. A w dodatku muszę im bardzo podziękować, bo zostawiłem po południu w piątek plecak z laptopem i nie zorientowałem się aż do późnego wieczoru, gdy restauracja była już zamknięta. Ale w sobotę jeszcze przed otwarciem restauracji skontaktowali się ze mną i plecak z komputerem czekał na mnie. Bardzo dziękuję! Ale wracał będę nie z poczucia wdzięczności tylko z oczekiwania na znakomite jedzenie.

Termin wizyty: październik 2019
Dziękujemy, czarpo
Zrecenzowano 27 września 2019 z urządzeń przenośnych

Super miejsce. Dania przygotowane na miejscu, super smaczne, świeże, fajnie podane. Napoje regionalne i gruzińskie. Obsługa fachowa, wystrój fajny, pomocna, miła. Dużo miejsca w środku, czasem jest tylu gości, ze trzeba poczekać na stolik. Można płacić karta. Wszystko jest tam dobrze zrobione. :)

1  Dziękujemy, Gawus
Zrecenzowano 25 września 2019

Bardzo dobre jedzenie, smaczne pierożki Chinkali (bardzo sympatyczny Pan z obsługi objaśnił jak jeść je prawidłowo), dobre Kubdari, ale moim faworytem jest placek Chaczapuri po Megerelsku, można również spróbować Gruzińskiego piwa. Jak już wspomniałam bardzo miła obsługa, lokal bardzo przystosowany dla dzieci.Piękna toaleta.Wszystko na TAK.

Dziękujemy, agnieszka19725
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Super miejsce nad rzeką mające swój klimat. Jedzenie pyszne, obsługa również sympatyczną. Warto !!!!

Dziękujemy, srututu12345

Chinkalnia Restauracja Gruzińska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kielce, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w Chinkalnia Restauracja Gruzińska? Podziel się wrażeniami!