“Cudownie ”

Chinkalnia Restauracja Gruzińska
Nr 20 wśród 179 Restauracje (Kielce)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Super miejsce nad rzeką mające swój klimat. Jedzenie pyszne, obsługa również sympatyczną. Warto !!!!

Dziękujemy, srututu12345

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczne jedzenie, dobrze i szybko podane.
Pyszne chinkali.
Duży wybór gruzinskich lemoniad.

Przyjemna lokalizacja.

Dziękujemy, Lixy0
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Naprawde pyszne jedzenie! Khinkali (pierozki) i adjarian khachapuri (Chaczapuri po Adżarsku) poprostu PETARDA! Obsługa, wystrój lokalu i atmosfera na wysokim poziomie, bardzo polecam, satysfakcja gwarantowana!

Dziękujemy, Lenio100
Zrecenzowano 24 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

To była nasza pierwsza wizyta w tym miejscu zatem postanowiliśmy wypróbować urodzinowy zestaw:
- zupa - łagodna z kurczaka - to taki nietypowy rosół zagęszczony jajkiem
- chinkali - fantastyczne, nie potrafimy wybrać czy lepsze z serem czy z mięsem z których wypływa rosół
- deser z soku winogronowego - bardzo smaczny, choć nietypowy jak na polskie standardy
Do tego chaczapuri z jajkiem - pyszne ciasto z ciągnącym się serem i kremowym jajkiem.
Kelner służy pomocą zarówno przy wyborze dania jak i jego obsługi :)
Ceny rozsądne.

Dziękujemy, OiG_w_podrozy
Zrecenzowano 21 lipca 2019

Wspaniały miejsce na dobrą i zdrową kuchnię., Gorąco polecam wszystkie potrawy a szczególnie te , które sami spróbowaliśmy: place gruziński,gozinaki,pelanuszi,odżachuri,kurczak po czkneralsku

Dziękujemy, Zenon D

Chinkalnia Restauracja Gruzińska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kielce, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w Chinkalnia Restauracja Gruzińska? Podziel się wrażeniami!