Zarezerwuj najniższą cenę w tych witrynach
Travelocity
Hotels.com
eDreams
Orbitz.com
Wyświetl wszystkie 12 ofert
Zrecenzowano: 22 lutego 2020

Klimatyzacja nie działa, w lutym musieliśmy spać przy otwartym oknie, nie dało się znieść temperatury.
W restauracji też bardzo ciepło, internet nie działał. Generalnie mocno słabo. Poza tym byłam przyzwyczajona do tego że w każdym pokoju czajnik - tutaj nie ma. A w barze czas oczekiwania dość długi nawet na zwykłą colę z lodówki.

Wskazówka dotycząca pokoi: -brak klimatyzacji!
Dziękujemy, wyrwalk
Zrecenzowano: 15 lutego 2020

Słaba obsluga, jedzenie ok, pokoje ok, jeszcze rok temu było dużo lepiej. Na recepcji czekalem z 10 minut bo nikogo nie było, nikogo z obsługi nie było także w restauracji. W pokoju było zimno, nie udało się uruchomić grzejnika w łazience

Dziękujemy, hk0walewski
Zrecenzowano: 14 lutego 2020

Obsługa bardzo miła i uśmiechnięta, śniadania super każdy znajdzie coś co lubi jednak, warto podawać naleśnik codziennie bo tego mi brakowało w niektóre dni zwłaszcza że, uwielbiam śniadania w takim stylu. Kelnerzy i kelnerki w restauracji profesjonalni. Kucharze widać że, dobrze się czują w kuchni w swoim towarzystwie... cieszę się ale pół tonu ciszej jeśli chodzi o rozmowy prywatne uwaga nie była po złość tylko w trosce o standard. Jedzenie z menu smaczne. Cieszę się że, mogłam odwiedzić ten hotel. Wybrała bym go kolejny raz.

Wskazówka dotycząca pokoi: Czyste, zachowany standard. Kiepskie oświetlenie np do czytania. Przydałyby się lampki z jasnym światłem
Dziękujemy, kasiawojtek111
Zrecenzowano: 30 grudnia 2019

Po raz kolejny wszystko na najwyższym poziomie , czyściutko , dopracowane na ostatni guzik , restauracja palce lizać szczególnie krem z pomidorów!!!
Dziękujemy Panie Pawle za wszystko , napewno wrócimy tu nie jeden raz i z czystym sumieniem polecam ten hotel .
Pozdrawiamy

Termin pobytu: grudzień 2019
Dziękujemy, arturb153
Zrecenzowano: 9 października 2019

Przyjemne miejsce na nocleg służbowy, bardzo miła i profesjonalna obsługa. Pokoje wygodne i czyste. Bardzo dobre jedzenie w restauracji,. Przyjazne miejsce na szkolenia i spotkania biznesowe. Polecam wszystkim:)

Termin pobytu: październik 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa