Najniższe ceny za pobyt
eDreams59 USD
Travelocity54 USD
Wyświetl wszystkie 12 ofert
Zrecenzowano: 15 lutego 2020

Słaba obsluga, jedzenie ok, pokoje ok, jeszcze rok temu było dużo lepiej. Na recepcji czekalem z 10 minut bo nikogo nie było, nikogo z obsługi nie było także w restauracji. W pokoju było zimno, nie udało się uruchomić grzejnika w łazience

Termin pobytu: luty 2020
Dziękujemy, hk0walewski
Zrecenzowano: 14 lutego 2020

Obsługa bardzo miła i uśmiechnięta, śniadania super każdy znajdzie coś co lubi jednak, warto podawać naleśnik codziennie bo tego mi brakowało w niektóre dni zwłaszcza że, uwielbiam śniadania w takim stylu. Kelnerzy i kelnerki w restauracji profesjonalni. Kucharze widać że, dobrze się czują w kuchni w swoim towarzystwie... cieszę się ale pół tonu ciszej jeśli chodzi o rozmowy prywatne uwaga nie była po złość tylko w trosce o standard. Jedzenie z menu smaczne. Cieszę się że, mogłam odwiedzić ten hotel. Wybrała bym go kolejny raz.

Wskazówka dotycząca pokoi: Czyste, zachowany standard. Kiepskie oświetlenie np do czytania. Przydałyby się lampki z jasnym światłem
Termin pobytu: luty 2020
Dziękujemy, kasiawojtek111
Zrecenzowano: 30 grudnia 2019

Po raz kolejny wszystko na najwyższym poziomie , czyściutko , dopracowane na ostatni guzik , restauracja palce lizać szczególnie krem z pomidorów!!!
Dziękujemy Panie Pawle za wszystko , napewno wrócimy tu nie jeden raz i z czystym sumieniem polecam ten hotel .
Pozdrawiamy

Termin pobytu: grudzień 2019
Dziękujemy, arturb153
Zrecenzowano: 9 października 2019

Przyjemne miejsce na nocleg służbowy, bardzo miła i profesjonalna obsługa. Pokoje wygodne i czyste. Bardzo dobre jedzenie w restauracji,. Przyjazne miejsce na szkolenia i spotkania biznesowe. Polecam wszystkim:)

Termin pobytu: październik 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Krzysztof W
Zrecenzowano: 2 września 2019

Witam serdecznie
Bardzo miła obsługa , Smacznie w restauracji . Pokoje czyste łóżka wygodne :) Internet działa jak należy barek też zaopatrzony :). Bardzo dobre śniadania .Świetna lokalizacja. Na pewno tu wrócę

Dziękujemy, akardas2019
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Paweł G, Dyrektor generalny, Hotel Teczowy MlynOdpowiedź udzielona 2 września 2019

Szanowni Państwo,

w imieniu całej załogi serdecznie dziękuję za docenienie naszych starań. Deklaracja powrotu jest dla nas najlepszą rekomendacją.

Z poważaniem,
Paweł Grabowski