Skontaktuj się z miejscem zakwaterowania, aby uzyskać informacje o dostępności.
Dostępne są podobne hotele.
Wyświetl wszystkie
Zrecenzowano: 30 grudnia 2019

Po raz kolejny wszystko na najwyższym poziomie , czyściutko , dopracowane na ostatni guzik , restauracja palce lizać szczególnie krem z pomidorów!!!
Dziękujemy Panie Pawle za wszystko , napewno wrócimy tu nie jeden raz i z czystym sumieniem polecam ten hotel .
Pozdrawiamy

Termin pobytu: grudzień 2019
Dziękujemy, arturb153
Zrecenzowano: 9 października 2019

Przyjemne miejsce na nocleg służbowy, bardzo miła i profesjonalna obsługa. Pokoje wygodne i czyste. Bardzo dobre jedzenie w restauracji,. Przyjazne miejsce na szkolenia i spotkania biznesowe. Polecam wszystkim:)

Termin pobytu: październik 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Krzysztof W
Zrecenzowano: 2 września 2019

Witam serdecznie
Bardzo miła obsługa , Smacznie w restauracji . Pokoje czyste łóżka wygodne :) Internet działa jak należy barek też zaopatrzony :). Bardzo dobre śniadania .Świetna lokalizacja. Na pewno tu wrócę

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, akardas2019
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Paweł G, Dyrektor generalny, Hotel Teczowy MlynOdpowiedź udzielona 2 września 2019

Szanowni Państwo,

w imieniu całej załogi serdecznie dziękuję za docenienie naszych starań. Deklaracja powrotu jest dla nas najlepszą rekomendacją.

Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

W nocy z 22.08 na 23.08 spałam u Pańśtwa w hotelu, chciałabym ocenić ten pobyt u Państwa na ocenę b dobrą. Gdyby nie materaz, który był za miękki wszystko byłoby super ok.
Poza tym czystość w pokojach, w łazience, jedzenie , obsługę i sam hotel oceniam wysoko

Wskazówka dotycząca pokoi: za miękki materac
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, kborkowska
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Paweł G, Dyrektor generalny, Hotel Teczowy MlynOdpowiedź udzielona 9 września 2019

Szanowna Pani,
dziekuję za rzeczową opinię i mam nadzieję, że dobre wrażenie które udało się nam na Pani wywrzeć będzie dobrym powodem na ponowne odwiedziny.

Zrecenzowano: 3 lipca 2019

Wszystko w jak najlepszym porządku, od czystości w pokoju, świetne śniadanie po wystrój
i zapach na korytarzu. Zdecydowanie na kolejną edycję targów DUB IT również zatrzymam się w Hotelu Tęczowy Młyn. Polecam.

Dziękujemy, MateuszM1269
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Paweł G, Dyrektor generalny, Hotel Teczowy MlynOdpowiedź udzielona 10 lipca 2019

Szanowny Panie Mateuszu,

dziękuję za poświęcony czas na pozostawienie opinii i bardzo się cieszę, że pobyt spełnił Pana oczekiwania. Do zobaczenia przy kolejnej edycji targów DUB IT.