Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

W nocy z 22.08 na 23.08 spałam u Pańśtwa w hotelu, chciałabym ocenić ten pobyt u Państwa na ocenę b dobrą. Gdyby nie materaz, który był za miękki wszystko byłoby super ok.
Poza tym czystość w pokojach, w łazience, jedzenie , obsługę i sam hotel oceniam wysoko

Wskazówka dotycząca pokoi: za miękki materac
Dziękujemy, kborkowska
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Paweł G, Dyrektor generalny, Hotel Teczowy MlynOdpowiedź udzielona 9 września 2019

Szanowna Pani,
dziekuję za rzeczową opinię i mam nadzieję, że dobre wrażenie które udało się nam na Pani wywrzeć będzie dobrym powodem na ponowne odwiedziny.

Zrecenzowano: 3 lipca 2019

Wszystko w jak najlepszym porządku, od czystości w pokoju, świetne śniadanie po wystrój
i zapach na korytarzu. Zdecydowanie na kolejną edycję targów DUB IT również zatrzymam się w Hotelu Tęczowy Młyn. Polecam.

Dziękujemy, MateuszM1269
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Paweł G, Dyrektor generalny, Hotel Teczowy MlynOdpowiedź udzielona 10 lipca 2019

Szanowny Panie Mateuszu,

dziękuję za poświęcony czas na pozostawienie opinii i bardzo się cieszę, że pobyt spełnił Pana oczekiwania. Do zobaczenia przy kolejnej edycji targów DUB IT.

Zrecenzowano: 14 czerwca 2019

Pokoje czyste i pachnące, dziewczyny piękne i gorące:))). Hotel przy zjeździe z s7, więc nie trzeba przez centrum się
przedostawać. Śniadania smaczne i jest dość duży wybór. Cena adekwatna do jakości. Miły i pomocny personel. Nieadaleko centrum. Generalnie wszystko na plus, hotel mogę z czystym sumieniem polecić dla podróżujących w celach służbowych, jak i parom przyjeżdżających na weekend.

Dziękujemy, Coastal56843382962
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Paweł G, Dyrektor generalny, Hotel Teczowy MlynOdpowiedź udzielona 27 czerwca 2019

Szanowni Państwo,

dziękuję za poświęcony czas na pozostawienie opinii oraz rekomedację dla innych użytkowników portalu tripadvisor. Mam nadzieję, że przy kolejnej wizycie zachowamy wysoki poziom świadczonych usług i będą mogli Państwo z czystym sumieniem dalej polecać nas innym.

Zrecenzowano: 14 czerwca 2019

Bardzo dobrze przygotowane śniadanie - duży wybór i starannie przygotowane potrawy. Uprzejma obsługa. Mimo, że hotel duży, to jednak nie przytłacza rozmiarami. Następnym razem chętnie tu zamieszkam. Gratulacje.

Wskazówka dotycząca pokoi: Dobrze działająca i przede wszystkim cicha klimatyzacja.
Dziękujemy, Curious12451534770

Szanowni Państwo,

w imieniu swoim oraz całego personelu dziękuję za miłe słowa. Największym komplementem jaki możemy usłyszeć, jest deklaracja chęci powrotu.

Zrecenzowano: 19 maja 2019

Czyste duże pokoje, smaczne śniadanie inparking. Hetel nowoczesny z winda, wifi działajace nienagannie. Dla mnie duzym atutem jest bliskość targow kielce oraz wylotu na wawa i łódz. Obsluga bardzo kompetentna i miła

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, pagul
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Paweł G, Dyrektor generalny, Hotel Teczowy MlynOdpowiedź udzielona 20 maja 2019

Szanowni Państwo,

jest mi zawsze bardzo miło kiedy goście chcą podzielić się z innymi swoimi pozytywnymi wrażeniami. Pozostaje mi mieć nadzieję, że przełoży się to na częstsze wizyty.