Kielce

“Przyjemnie.”
Restauracja Boho — recenzja

Restauracja Boho
Nr 77 wśród 180 Restauracje (Kielce)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Przyznam, że miejsce wybrane ze wzgledu na lokalizację. Centrum centrum. Przyjemny ogródeczek. Bardzo miłe Panie kelnerki (zwłaszcza Pani z ognistymi włosami). Smaczne i wielkie burgery. Brak możliwości zapłaty kartą jest jedynym mankamentem.

1  Dziękujemy, AnnaK3780

Zrecenzowano 16 maja 2019

Nie wystawiałam oceny przez kilka lat mimo że za każdym razem była jakaś wtopa. Tym razem wystawiam bo zaprosiłam przyjaciół w drugi dzień świąt i było mi po prostu wstyd. Fatalna obsługa kelnerska. Po raz kolejny czekaliśmy 15 min aż ktokolwiek do nas podejdzie. Stoliki się lepiły. Dziewczyny chciały się napić wina-nie było. Nie mogły kupić papierosow. Nie można płacić kartą, nie ma wi fi. Jak przyszliśmy nie było w toalecie ani papieru ani mydła. Na to wszystko zwrócili mi uwagę znajomi z różnych miast i krajów z niedowierzaniem że w tych czasach jest to możliwe.

Termin wizyty: grudzień 2018
2  Dziękujemy, GoniaZy
Zrecenzowano 20 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Zjadłem ze znajomymi smaczny obiad, ja choć mogłem zamówić to co chciałem bo znajomi nie mogli - dużo dań z karty niedostępne. Organizacyjnie lokal nie daje w mojej ocenie rady z obsłużeniem grupy kilkunastu osób, choć obsługa miła i pomocna. Toaleta męska bez działającego kranu do mycia rąk - to raczej niedopuszczalne.
W mniejszym gronie zapewne podczas kolejnej wizyty w Kielcach tam zawitam.

Termin wizyty: marzec 2019
1  Dziękujemy, ziembar
Zrecenzowano 11 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie, muzyka, koncerty, atmosfera i ten ogródek z kinem letnim... W Boho czuję się zawsze jak u siebie!

Termin wizyty: styczeń 2019
1  Dziękujemy, AniaD1034
Zrecenzowano 6 grudnia 2018

Smaczne jedzenie, niewygorowane ceny, luzna atmosfera. Ciekawe koncerty i wydarzenia. Chyba najlepsze burgery w Kielcach, ale pozostałe dania też na poziomie.

Termin wizyty: listopad 2018
1  Dziękujemy, Karolina W

Restauracja Boho — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kielce, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Boho? Podziel się wrażeniami!