Kielce

“Polecam na obiad, romantyczny wieczór czy spotkanie z przyjaciółmi”
Restauracja PoRzeczka — recenzja

Restauracja PoRzeczka
Nr 6 wśród 183 Restauracje (Kielce)
Zrecenzowano 3 dni temu

Pyszne jedzenie, wspaniałe drinki i świetna obsługa. Do PoRzeczki trafiłam dzięki pozostałym opiniom na TripAdvisor i szczerze polecam innym.

Termin wizyty: październik 2019
Dziękujemy, Ania K

Hej
Wybraliśmy się aby spróbować tiramisu. Niestety okazało się mało słodkie, nawet gorzkie. Masa z mascarpone była bardzo dobra. Jednak restauracja jak i obsługa obroniła się smakiem dobrego makaronu jak i ryby. Czyli główne potrawy bardzo polecam, ale Tiramisu, nie mój smak.

Termin wizyty: październik 2019
Dziękujemy, 114_ukaszs
Zrecenzowano 22 września 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce naprawdę godne polecenia. Porcja jak dla dwóch, a ceny akceptowalne. Miejsce ma ciekawy wystrój i otwartą kuchnie. Lokal dobry i na randkę i na spotkanie biznesowe.

Dziękujemy, podsiak
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fantastyczne jedzenie, aromatyczne i w dużych porcjach (makaron dla dzieci w porcji jak dla dorosłego) :) bardzo ładny lokal, miła obsługa choć trochę zalatana, stolik na weekend lepiej rezerwować . Polecamy z całego serca. Będziemy na pewno częściej zaglądać.

Dziękujemy, Seta999
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko tutaj jest wspaniałe. Począwszy od jedzenia, poprzez obsluge, krótki czas oczekiwania na pięknym wystroju kończąc!

Dziękujemy, Marta J

Restauracja PoRzeczka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kielce, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w Restauracja PoRzeczka? Podziel się wrażeniami!