“Makaron z owocami morza”
NEKO dim sum & wok — recenzja

NEKO dim sum & wok
Nr 18 wśród 179 Restauracje (Kielce)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje, Na wynos
Opis: Pewnie wielu z Was kojarzy machające łapkami koty z azjatyckich filmów - są to tzw. Maneki-neko. Maneki-neko, co po japońsku oznacza witającego kota, unosi do góry łapkę w geście przywołania Gości. Właśnie ta figurka stała się inspiracją dla naszego logo. NEKO to restauracja stworzona z miłości do jedzenia i pasji do gotowania. Specjalizujemy się w kuchni koreańskiej, japońskiej z elementami chińskiej; serwować Wam będziemy pierożki Dim Sum, dania z woka, sushi, zupy i inne potrawy oraz napoje rodem z Azji.
Zrecenzowano 4 września 2019

Tutaj spróbowałem makaronu z owocami morza. Nie mam niestety porównania jak ono mogło smakować tuż po "rewolucjach", natomiast było poprawne, sporo owoców morza ale jak dla mnie zbyt dużo sosu pomidorowego, który był jednak smaczny i dobry- chyba ze świeżych pomidorów. Nie miał wyraźnego smaku który by się przebijał z całości. Poza tym w menu pizza, makarony, sałatki i desery. Sądząc po ruchu w restauracji- jest lubiana ale nie oblegana.

Dziękujemy, kwwojt

Zrecenzowano 2 września 2019

Niestety, drugie podejście i słabo. Bardzo długie oczekiwanie na przystawki - 60 minut !
To, że ekipa się nie wyrabia chyba powinno dać do myślenia właścicielom. Jedzenie przeciętne, bez szału, dania średnio doprawione. Makaron ryżowy pocięty, nie da się go jeść, podstawowe zasady kuchni pozostawiają wiele do życzenia. Na trójkę.

Dziękujemy, DorotaK199
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przyjemna lokalizacja, zabawna i profesjonalna obsługa, jedzenie zaskakujące. Duży plus na sałatki. Warto było!

Dziękujemy, 358annao
Zrecenzowano 26 lipca 2019

Jestem zachwycona kuchnią w restauracji Neko. Zdecydowanie najlepsze Sushi jakie jadłam kiedykolwiek. W Neko bywałam już wiele razy z mężem oraz znajomymi i za każdym razem jedzenie jest przepyszne . Super dim sum, dania z Woka oraz przystawki. Dodatkowo obłędna kawa i przyjemna lokalizacja! Bardzo polecam

Dziękujemy, j_agnieszka
Zrecenzowano 18 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo dobre, obsługa miła i pomocna. Bez problemu potrawy dostosowane dla dzieci. Restauracja godna polecenia.

Dziękujemy, gosiaq1

NEKO dim sum & wok — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kielce, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w NEKO dim sum & wok? Podziel się wrażeniami!