Kielce

“Duży plus”
NEKO dim sum & wok — recenzja

NEKO dim sum & wok
Nr 18 wśród 180 Restauracje (Kielce)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje, Na wynos
Opis: Pewnie wielu z Was kojarzy machające łapkami koty z azjatyckich filmów - są to tzw. Maneki-neko. Maneki-neko, co po japońsku oznacza witającego kota, unosi do góry łapkę w geście przywołania Gości. Właśnie ta figurka stała się inspiracją dla naszego logo. NEKO to restauracja stworzona z miłości do jedzenia i pasji do gotowania. Specjalizujemy się w kuchni koreańskiej, japońskiej z elementami chińskiej; serwować Wam będziemy pierożki Dim Sum, dania z woka, sushi, zupy i inne potrawy oraz napoje rodem z Azji.
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przyjemna lokalizacja, zabawna i profesjonalna obsługa, jedzenie zaskakujące. Duży plus na sałatki. Warto było!

Dziękujemy, 358annao

Zrecenzowano 26 lipca 2019

Jestem zachwycona kuchnią w restauracji Neko. Zdecydowanie najlepsze Sushi jakie jadłam kiedykolwiek. W Neko bywałam już wiele razy z mężem oraz znajomymi i za każdym razem jedzenie jest przepyszne . Super dim sum, dania z Woka oraz przystawki. Dodatkowo obłędna kawa i przyjemna lokalizacja! Bardzo polecam

Dziękujemy, j_agnieszka
Zrecenzowano 18 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo dobre, obsługa miła i pomocna. Bez problemu potrawy dostosowane dla dzieci. Restauracja godna polecenia.

Dziękujemy, gosiaq1
Zrecenzowano 16 czerwca 2019

W sobotni wieczór oprócz naszego 2 stoliki były zajęte. Po długim oczekiwaniu dostaliśmy menu. Kelnerka nawet nie powiedziała dzień dobry, wyglądała na stworzoną do wyższych celów. Na początek dim sum i to jedyna jasna strona tego miejsca. Doskonałe, smakowały jak w Azji, podane tak jak trzeba. Na danie główne zainteresowała nas opcja skomponowania dania z woka. I tutaj niestety katastrofa. Żona zamówiła kurczaka teriyaki, ja wieprzowinę na ostro. Na talerzu niewielka kupka ryżu. O ile teriyaki przypominało nieco to danie, to przyprawy pikantnej w swojej porcji nie stwierdziłem. Kilka mikroskopijnych kawałków mięsa w porcjach, "warzywa" to była rozmrożona pośpiesznie na woku mieszanka z przewagą zielonego groszku.Dania pływały w wodzie..... Nie było łatwo uregulować rachunek. Panie kelnerki doskonale bawiły się przy barze rozmawiając z kimś znajomym, przegladając telefony itp. Czekaliśmy kolejne 20 minut, mimo, że obsługa posiadała przewagę liczebną nad gośćmi. Głodni poszliśmy na frytki....Nigdy więcej.

1  Dziękujemy, Scyzoryk64
Zrecenzowano 16 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Na zdjeciach uramaki black dragon, pyszna kawa latte, rolada z kremem z zieloną herbatą, dzieci jadły kurczaka chrupiacego, my wieprzowine na ostro i kurczaka w ciescie plus ryz, zupki z pierozkami, marynowaną wolowine z makaronem batatowym.

Dzieci dostaly kredki i kolorowanki :)

Dziękujemy, Damian S

NEKO dim sum & wok — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kielce, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w NEKO dim sum & wok? Podziel się wrażeniami!