“Polecam ”
Sushiya - Restauracja — recenzja

Sushiya - Restauracja
Nr 16 wśród 179 Restauracje (Kielce)
Opis: Sushiya to miejsce, w którym od 2017 roku tworzymy sushi z pasją, ponieważ pragniemy, aby nasi klienci za każdym razem doświadczali głębi smaku tej wspaniałej japońskiej potrawy. Dbamy o to, aby produkty, których używamy do przyrządzania sushi, były jak najlepszej jakości. Jesteśmy również świadomi, że każdy szczegół w przygotowaniu japońskich potraw ma ogromne znaczenie, dlatego nasze dania tworzymy z idealną kulinarną precyzją. Wieloletnie doświadczenie naszych kucharzy oraz ich zamiłowanie do kuchni japońskiej pozwala na kreowanie różnych kombinacji sushi, a każda z nich ma swój indywidualny, oraz niepowtarzalny smak. W naszej restauracji dbamy o komfort, przyjemną atmosferę oraz dobre samopoczucie naszych klientów. Orientalny styl wystroju wnętrza, kolorystyka oraz sposób podawania naszych dań pozwalają na zanurzenie się w kulturze japońskiej, a serwowana przez nas muzyka pomaga w zrelaksowaniu się i odprężeniu. Sushiya to idealne miejsce formalnych spotkań oraz tych spędzonych w gronie najbliższych nam osób. Zapraszamy do odwiedzenia naszej restauracji, wszystkich tych, którzy pragną doświadczyć nowych doznań kulinarnych oraz poznać niebanalne smaki Kraju Kwitnącej Wiśni.
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zarówno ramen jak i sushi - niebo w gębie. Bez dwóch zdań najlepsze w mieście. Obsługa w porządku. Warto rezerwować wcześniej stolik, ponieważ ruch zwykle jest duży. Czas oczekiwania na zamówienie krótki.

Dziękujemy, 553igap

Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal na ulicy brak parkingu,po wejściu schludnie czysto nikt nie powiedział nawet dzień dobry, patrzę wolny czysty stolik siadam i siedzę i siedzę ok 10 min teraz hit Pani mnie wypradza po 10 min czekania rezerwacja mówię nie ma napisu czy jakiegokolwiek info oooo nie napisaliśmy to po co tu tyle siedziałem podziękowałem do widzenia

Dziękujemy, wojtemma
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pięknie podane, wspaniałe smaki kuchni japońskiej. Najlepsze sushi jakie jadłam. Ramen pełen smaku i aromatu. Obsługa sympatyczna, uśmiechnięta i pomaga wybrać dania najbardziej niezdecydowanym.

Dziękujemy, casketter
Zrecenzowano 25 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Nic więcej nie dodam. Najlepsze sushi w Polsce. Super fachowa obsługa. Musisz tu być!!!! Wszystko jest perfekcyjnie dopracowane. Sushi, ramen, wino.

Dziękujemy, 46krzysztofm
Zrecenzowano 24 maja 2019

Bardzo udana wizyta. Bylo milo, bardzo smaczie a produkty naprawde swieze. Obsluga rowniez na bardzo dobrym poziomie

Dziękujemy, Anna F

Sushiya - Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kielce, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w Sushiya - Restauracja? Podziel się wrażeniami!