Kielce

“Prawdziwa włoska pizza”

Del Favero Gastronomia Italiana
Nr 1 wśród 1 Szybkie posiłki (Kielce)
Opis: Dzienna gastronomia rodzinna. Oferujemy świeże posiłki przygotowywane co dzień na miejscu przez rodowitego Włocha z pasją i talentem :)Chcemy by każdy z Was poczuł się u nas jak u "włoskiej mamy"

Niepozorny lokalik skrywa w sobie smaki Italii. Pyszna włoska (rzymska) pizza. Pizzaria prowadzona przez Włocha, który nie "spolszczył" kuchni, ale serwuje prawdziwe włoskie potrawy. Bardzo dobre kanapki. Codziennie inne danie dnia. Moim zdaniem serwują tu najlepszą pizzę w Kielcach.

Termin wizyty: październik 2019
Dziękujemy, P5050HJaf

Zrecenzowano 1 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra włoska pizza , mało miejsca i brak stolików na zewnątrz. Ale te niedogodności rewanżuje smak ciasto przepyszne . Polecamy .

Dziękujemy, magdalenamariuszw
Zrecenzowano 19 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziłam to miejsce po przeczytaniu wielu pochlebnych recenzji. Nie przeraziło mnie ani mało przytulne wnętrze, ani średnio przyjazna obsługa. Znam tego typu miejsca, w których pyszne jedzenie rekompensuje różne niedomogi. Tutaj tak nie było. Niestety. Zdecydowałam się na ostrą pizzę z pepperoni, anchois i kaparami. Ten zestaw jest przepyszny przy umiejętnie zestawionych składnikach. Tu porozrzucane płaty temperamentnych rybek przejęły pizzę. No i ciasto. Poza rantem, mokry miękki placek. Najgorsza pizza ostatniej 5latki. Odradzam smakoszom.

2  Dziękujemy, Irmasus
Zrecenzowano 3 lipca 2019

Prawdziwa włoska gastronomia w Kielcach. Jedynym minusem jest mało miejsca i to, że nie są otwarci w weekend oraz wieczorem, ale nadrabiają pysznym jedzeniem! :)

Dziękujemy, daaaek
Zrecenzowano 18 maja 2019

Przepyszne kanapki, duże porcje, pizza również bardzo dobra, można też kupić włoskie sery, wędliny oraz oliwki.Bardzo miły właściciel. Można zjeść na miejscu chociaż lokal nie jest duży.

1  Dziękujemy, agnieszka19725

Del Favero Gastronomia Italiana — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kielce, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w Del Favero Gastronomia Italiana? Podziel się wrażeniami!