Kielce

“Najlepsze sushi w Kielcach ”
Wasabi Sushi — recenzja

Wasabi Sushi
Nr 21 wśród 183 Restauracje (Kielce)
Zrecenzowano 17 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo chętnie wracam w progi tej restauracji
Zawsze świeże i dobrej jakości składniki podane w bardzo ładnej formie w dość przystępnych cenach to coś co zawsze przyciąga mnie do tego lokalu i zachęca bym do niego przyszła.
Wystrój jak najbardziej mi odpowiada i dobrze oddaje tego miejsca -tworzy fajną atmosferę,która idealnie komponuje się z jedzeniem.
Obsługa także na plus
Polecam!

Dziękujemy, nixinixi00

Zrecenzowano 15 maja 2019

Nad zalewem w Kielcach jest nadal mało gastronomi, jednak mamy tam perełkę, bardzo dobre sushi w przyzwoitych cenach, pyszny ramen, wszystko świeże, ładnie podane, miła obsługa.

Dziękujemy, agnieszka19725
Zrecenzowano 26 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Moje ulubione miejsce na sushi w Kielcach, zawsze pysznie i świeżo. Zarówno na miejscu jak i na wynos. Polecam

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, 288adriannn
Zrecenzowano 10 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne, swieze, nadal bez konkurencji. Zamowilismy po dluzszej przerwie i znowu sie uzaleznilismy :)

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, AnaAnn
Zrecenzowano 11 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Od tylu lat i poziom wysoki. Master wielki dosłownie i w przenosni. Polecam .Adekwatny stosunek ceny do jakosci

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Pola25A

Wasabi Sushi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kielce, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w Wasabi Sushi? Podziel się wrażeniami!