Kielce

“Miło i smacznie.”
Wasabi Sushi — recenzja

Wasabi Sushi
Nr 21 wśród 183 Restauracje (Kielce)
Zrecenzowano 15 maja 2019

Nad zalewem w Kielcach jest nadal mało gastronomi, jednak mamy tam perełkę, bardzo dobre sushi w przyzwoitych cenach, pyszny ramen, wszystko świeże, ładnie podane, miła obsługa.

Dziękujemy, agnieszka19725

Zrecenzowano 26 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Moje ulubione miejsce na sushi w Kielcach, zawsze pysznie i świeżo. Zarówno na miejscu jak i na wynos. Polecam

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, 288adriannn
Zrecenzowano 10 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne, swieze, nadal bez konkurencji. Zamowilismy po dluzszej przerwie i znowu sie uzaleznilismy :)

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, AnaAnn
Zrecenzowano 11 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Od tylu lat i poziom wysoki. Master wielki dosłownie i w przenosni. Polecam .Adekwatny stosunek ceny do jakosci

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Pola25A
Zrecenzowano 27 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo lubilismy to sushi, ale niestety sushi masterzy nie są tam w jednakowym standardzie. Często zamawiamy sushi do domu i nieraz nie możemy wyjść z zachwytu, a nieraz rolka jest beznadziejnie zwinieta i nie da się jej chwycić, aby się nie rozpadła. Smakowo natomiast bardzo dobre sushi, wszystko świetnej jakości i świeże - jednak polecam jeść w lokalu, tam zawsze można zakwestionowac jakość podanego dania ;)

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Listlessness

Wasabi Sushi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kielce, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w Wasabi Sushi? Podziel się wrażeniami!