“Owoce morza- makarony”
Grande Cozze — recenzja

Grande Cozze
Nr 80 wśród 179 Restauracje (Kielce)
Zrecenzowano 4 września 2019

Dziś spróbowałem makaronu z owocami morza. Nie mam niestety porównania jak ono mogło smakować tuż po "rewolucjach", natomiast było poprawne, sporo owoców morza ale jak dla mnie zbyt dużo sosu pomidorowego, który był jednak smaczny i dobry- chyba ze świeżych pomidorów. Poza tym w menu pizza, makarony, sałatki i desery. Sądząc po ruchu w restauracji- jest lubiana ale nie oblegana.

Dziękujemy, kwwojt

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przyjechałam na wakacje do Polski, do rodziny z okolic Kielc i bardzo chciałam odwiedzić restaurację po kuchennych rewolucjach. Opinie były dobre więc zaprosiłem tam godzine. Jedzenie okropne!!!! Dla syna zamówiłam margarite, bez sera i bazylii, za to z podwójnym sosem. Dostał czipsy z pizzy!! Sosu było ledwo co i była tak wypieczona że aż chrupala!!! Carpaccio za dość wysoka cena było mikroskopijna porcja. Moja teściowa z mężem byli zadowoleni z pizzy. Ja zamówiłem żeberka. Niestety było przypadnie i jakby to powiedziała Magda Gessler smakowało starym knurem. Sałatka z sosem z gorczycy kompletna porażka, bo sos był bardzo gorzki. Tiramisu bez amaretto i ma starej śmietanie robione. Ogólnie bardzo nieprzyjemnie. Obsługi było 3 osoby A 3 razy próbowałam zwrócić czyjąś uwagę żeby zamówić kawę. Tym bardziej że oprócz nas nikogo nie było. Jestem bardzo zawiedziona bo liczyłam, że restauracja, o której Gessler mówiła że ma wyśmienitą kuchnię włoską, będzie tak zla. Szczerze odradzam i miłośnikom kuchni włoskiej radzę poszukać innej restauracji

1  Dziękujemy, kotek1984
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Bardzo niedobre ,wręcz nieświeże sztandarowe danie - makaron z owocami morza,nie dało się zjeść!!! Okropieństwo !!! (dostaliśmy rabat) Zupa krem z pomidorów podgrzewana w mikrofali bo naczynie było tak gorące ,że się oparzyć można było i całe pobrudzone zupą(chyba po prostu pryskało w kuchence) Całość sprawiała wrażenie ,że jest odgrzewana ,nieświeża a i jeszcze beza która była twarda jak kamień. To była moja pierwsza i ostatnia wizyta!

1  Dziękujemy, Aniela A
Zrecenzowano 21 lipca 2019

Bardzo lubiłam tą restauracje. Ale po ostatniej wizycie moja noga wiecej tam nie stanie. Obsługa jest fatalna. Po przyjsciu na miejsce i zajęcie stolika przez ok 20 min. nikt do nas nie podszedł podać menu, a co gorsza pani kręciła sie między innymi stolikami spojrzała tylko na nas i miała totalnie gdzieś. Menu wzięłam sama ktore leżało gdzieś na boku i podeszłam do jednej z pań z obsługi i zapytałam czy moze ktos podejść, ponieważ chcemy złożyć zamowienie. Ta powiedziała, że zaraz ktoś przyjdzie odwróciła się i poszła. Po 10 min dopiero podeszła inna pani. Zamowilismy obiad i desery. Czekaliśmy ok.
25 min. Jedzenie było pyszne. Pani natomiast zapomniała o deserkach. Gdy podeszła zebrać talerze... zapytała czy cos jeszcze bedzie czy już może przynieść rachunek? Zapytałam co z deserem. Pani zrobiła oczy jak pięć złotych i zaczęła się jakąć i tłumaczyć, że robią mus owocowy jeszcze... szczerze odradzam

1  Dziękujemy, Małgorzata B
Zrecenzowano 17 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Zupa krem zapiekana z grzanką i serem była dobra. Pizze jadłem lepsze ciasto wydawało mi się nie słone ale może miałem taki dzień. Ogólnie pizza smaczna. Ceny przystępne. Zupa krem około 16 zł pizza w granicach 26 zł. Wino chianti czerwone wytrawne bardzo dobre 80 zł za butelkę. Obsługa dobra z drobnym ale... Pani przy zbieraniu talerzy już zapytała jaka forma płatności, a ja nie prosiłem o rachunek jeszcze :)

Dziękujemy, 337marcink

Grande Cozze — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kielce, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w Grande Cozze? Podziel się wrażeniami!