Kielce

“Pyszne lody i dobra kawa.”

NOVA Lodziarnia Kawiarnia
Nr 24 wśród 183 Restauracje (Kielce)
Zrecenzowano 24 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Kawa dobra. Po prostu. Za to lody w Nowej pyszne. Polecamy mascarpone z porzeczką oraz krówkę z bezą :) Lody są naprawdę kremowe, nie przesłodzone a porcje wielkie zwłaszcza za tą cenę.

Dziękujemy, OiG_w_podrozy

Zrecenzowano 23 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Za każdym razem jestem tam z Rodziną na lodach w letnie miesiące. To miejsce to oczywiście nie tylko budka z lodami, a całoroczna kawiarnia, gdzie również wewnątrz można zjeść naleśniki, gofry itd. Zawsze tłumy po lody, a porcja lodów składa się z 2 gałek. Na lato wystawiają stoliki na zewnątrz. Polecam

Dziękujemy, 72andrzejr
Zrecenzowano 27 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Po raz kolejny nasze oczekiwania spełnione. Pani za barkiem bardzo miła i pomocna, pomimo późnej pory, desery smaczne, jak zawsze. Tak trzymać!!!

Termin wizyty: grudzień 2018
1  Dziękujemy, 815agn
Zrecenzowano 21 listopada 2018

Nova to dla mnie jedna z najlepszych lodziarni w Kielcach. Nie wiem czy rzeczywiście robią z dodatkiem naturalnych składników, ale lody tak smakują. Polecam!

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, nikodeml333
Zrecenzowano 22 października 2018

Pyszna kawa, bardzo dobry tort lodowo-bezowy, miła obsługa, do zamówienia podano gratis po kawałeczku dwóch ciast, słodziutkie miejsce.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, agnieszka19725

NOVA Lodziarnia Kawiarnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kielce, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w NOVA Lodziarnia Kawiarnia? Podziel się wrażeniami!