Kielce

“Lubię tu przychodzić”
Choco Obsession — recenzja

Choco Obsession
Nr 30 wśród 183 Restauracje (Kielce)
Opis: Choco Obsession - Twoje Nowe Miejsce Spotkań! Najlepsza kielecka kawiarnia z kameralnym letnim ogródkiem i bezpłatnym WiFi. Koi nerwy, twórczo pobudza. W naszej ofercie znajdziecie ponad 20 smaków prawdziwych czekolad, niepowtarzalną kawę Zicaffe, jedyne w Kielcach oryginalne REDESPRESSO, najlepsze ciasta i desery, piwa, wina i wiele innych :) Zapraszamy!
Zrecenzowano 1 tydzień temu

Choco Obsession to najczęściej odwiedzana przeze mnie kawiarnia w Kielcach. Miła obsługa. Fajne menu stałe, a także nowe menu sezonowe. Dobre ciasta choć cena 15 zł za kawałek jest wg mnie trochę za wysoka.

Po remoncie jest jeszcze więcej miejsca choć te stoliki pod barem to już na wcisk trochę - średnio klimatycznie.

Termin wizyty: listopad 2019
Dziękujemy, Damian S

Najlepsza kawa i dodatki. Bardzo przytulne i miłe miejsce. Obsługa bardzo sympatyczna. Aż chce się wracać. Polecam!!!

Dziękujemy, Agnieszka S
Zrecenzowano 1 lutego 2019

W zimny styczniowy dzień parująca kawa z dodatkiem przypraw potrafi zdziałać cuda! Oferta kaw jest duża, do smaku nie można mieć zarzutu, warto byłoby dawać klientom wybór pomiędzy cukrem białym, a brązowym.
Minus za ciasto- miodownik- w ocenie mojej i koleżanki zdecydowanie nie pierwszej świeżości. Menu powinno być dostępne na stolikach, położenie przy kasie sprawia, że klient musi wędrować dwa razy: raz po kartę, drugi by złożyć zamówienie:(

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Lexi2032
Zrecenzowano 23 stycznia 2019

Bardzo przyjemna atmosfera, pyszna kawa i lody. Idealne miejsce na spotkanie we dwoje. Ceny przystępne, serdecznie polecam.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Magdalena Z
Zrecenzowano 2 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Kawa dobra, ale bardzo mocna. Herbata w czajniczku robiona z torebki, generalnie smaczna. Mus czekoladowy przeciętny w smaku i niestety stary! :( Zapiekanki niezłe, choć jakość szynki pozostawia sporo do życzenia.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, annade527

Choco Obsession — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kielce, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w Choco Obsession? Podziel się wrażeniami!