Kielce

“Najlepsza kawa!”
Choco Obsession — recenzja

Choco Obsession
Nr 30 wśród 183 Restauracje (Kielce)
Opis: Choco Obsession - Twoje Nowe Miejsce Spotkań! Najlepsza kielecka kawiarnia z kameralnym letnim ogródkiem i bezpłatnym WiFi. Koi nerwy, twórczo pobudza. W naszej ofercie znajdziecie ponad 20 smaków prawdziwych czekolad, niepowtarzalną kawę Zicaffe, jedyne w Kielcach oryginalne REDESPRESSO, najlepsze ciasta i desery, piwa, wina i wiele innych :) Zapraszamy!

Najlepsza kawa i dodatki. Bardzo przytulne i miłe miejsce. Obsługa bardzo sympatyczna. Aż chce się wracać. Polecam!!!

Dziękujemy, Agnieszka S

Zrecenzowano 1 lutego 2019

W zimny styczniowy dzień parująca kawa z dodatkiem przypraw potrafi zdziałać cuda! Oferta kaw jest duża, do smaku nie można mieć zarzutu, warto byłoby dawać klientom wybór pomiędzy cukrem białym, a brązowym.
Minus za ciasto- miodownik- w ocenie mojej i koleżanki zdecydowanie nie pierwszej świeżości. Menu powinno być dostępne na stolikach, położenie przy kasie sprawia, że klient musi wędrować dwa razy: raz po kartę, drugi by złożyć zamówienie:(

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Lexi2032
Zrecenzowano 23 stycznia 2019

Bardzo przyjemna atmosfera, pyszna kawa i lody. Idealne miejsce na spotkanie we dwoje. Ceny przystępne, serdecznie polecam.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Magdalena Z
Zrecenzowano 2 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Kawa dobra, ale bardzo mocna. Herbata w czajniczku robiona z torebki, generalnie smaczna. Mus czekoladowy przeciętny w smaku i niestety stary! :( Zapiekanki niezłe, choć jakość szynki pozostawia sporo do życzenia.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, annade527
Zrecenzowano 8 listopada 2018

Super kawiarenka. Miła atmosfera, duży wybór, zawsze coś nowego w karcie. Bardzo miła obsługa. Ładny wystrój. Bardzo lubimy tu przychodzić ze znajomymi :) A tarta z białą czekoladą mmm pychota!

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, Adela_na_walizkach

Choco Obsession — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kielce, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w Choco Obsession? Podziel się wrażeniami!