“Kiedyś lepiej”
Azzurro — recenzja

Azzurro
Nr 19 wśród 179 Restauracje (Kielce)
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Z przykrością, ale muszę być szczera: jedzenie niestety popsuło się bardzo od czasu kiedy trafiłam do Azurro po raz pierwszy.
Było to dwa lata temu - wtedy byłam zachwycona.
Podczas późniejszych odwiedzin było gorzej... Obsługa nie kompetentna... jakość jedzenia słabsza.
Przykłady:
_ wysmażony stek, który okazał się zimnym krwistym kawałkiem mięsa. Musiałam poprosić o kamień aby go sobie dosmazyc...
_ propozycja pani kelnerki na moje zamówienie steka z sandacza: "sandacza nie ma. Jest tuńczyk z miecznika"..
Tuńczyk z miecznika??????????

Dopiero kiedy uświadomiłam pani, że zarówno tuńczyk jak i miecznik to dwie różne ryby - dopytala na kuchni co w ogóle jest.

Był stek z tuńczyka.
Zaryzykowałam i absolutnie nie polecam.
Było zwyczajnie nie dobre.

Dziękujemy, beatag550

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Cudowna obsługa i przesympatyczny kelner. Byłam zaskoczona wielkością pizzy w porównaniu do ceny. Drinki również oki. Miejsce urocze i schludne

Dziękujemy, srututu12345
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Restauracja jak najbardziej godna polecenia, jedzenie przepyszne, świeże, przygotowywane w szybkim czasie, obsługa kulturalna,personel uśmiechnięty to wprowadza nas w dobry humor od wejścia. Wystrój elegancki, świetna lokalizacja. Gorąco polecam

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Daga S
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Restauracja godna polecenia :) Miły wystrój pomocna obsługa i pyszna włoska kuchnia. Szczególnie ciekawą opcją jest możliwość usmażenia sobie samemu krewetek lub steku na kamieniu lawowym, polecam spróbować:)

1  Dziękujemy, Katarzyna T
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Miejsce warte polecenia dla każdego! Pyszne jedzenie,przystępne ceny świetna lokalizacja, mila atmosfera oraz obsługa!

Dziękujemy, Karola1497

Azzurro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kielce, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w Azzurro? Podziel się wrażeniami!