Kielce

“Cudownie ”
Azzurro — recenzja

Azzurro
Nr 19 wśród 180 Restauracje (Kielce)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Cudowna obsługa i przesympatyczny kelner. Byłam zaskoczona wielkością pizzy w porównaniu do ceny. Drinki również oki. Miejsce urocze i schludne

Dziękujemy, srututu12345

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Restauracja jak najbardziej godna polecenia, jedzenie przepyszne, świeże, przygotowywane w szybkim czasie, obsługa kulturalna,personel uśmiechnięty to wprowadza nas w dobry humor od wejścia. Wystrój elegancki, świetna lokalizacja. Gorąco polecam

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Daga S
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Restauracja godna polecenia :) Miły wystrój pomocna obsługa i pyszna włoska kuchnia. Szczególnie ciekawą opcją jest możliwość usmażenia sobie samemu krewetek lub steku na kamieniu lawowym, polecam spróbować:)

1  Dziękujemy, Katarzyna T
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Miejsce warte polecenia dla każdego! Pyszne jedzenie,przystępne ceny świetna lokalizacja, mila atmosfera oraz obsługa!

Dziękujemy, Karola1497
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Restauracja godna polecenia, pyszne jedzenie, przemiła atmosfera i rewelacyjna obsługa. Szczerze polecam!

Dziękujemy, Kamila B

Azzurro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kielce, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w Azzurro? Podziel się wrażeniami!