Kielce

“Pyszna kolacja”
Azzurro — recenzja

Azzurro
Nr 19 wśród 183 Restauracje (Kielce)
Zrecenzowano 2 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie, ja jadłam lasagne, mój chłopak spaghetti i byliśmy pozytywnie zaskoczenie. Do tego na koniec wzięliśmy sobie tiramisu bardzo dobra obsługa, na pewno tam wrócimy.

Dziękujemy, 1998kasias

Zrecenzowano 28 lipca 2019

Do Azzurro trafiłam przypadkiem i się nie zawiodłam. Przepyszna Capriciosa na cienkim cieście i kofola nalewana z beczki. Miła obsługa, fajny klimat. Polecam :)

Dziękujemy, Paulina P
Zrecenzowano 23 czerwca 2019

W Kielcach pojawiliśmy się przypadkiem, zjeżdżając z drogi na Warszawę w celu rozprostowania nóg i zjedzenia obiadu. Nasz wybór padł na restaurację Azzurro, która miała ciekawe menu i wystrój. Kelnerka dość szybko przyjęła zamówienie oraz przyniosła napoje. Natomiast bardzo długo czekaliśmy na jedzenie - aż godzinę. W ciągu tej godziny kelnerki przyniosły zaledwie jedną porcję deseru i jedną porcję ciepłego posiłku do innych stolików - przy pozostałych klienci siedzieli przy pustych stołach! Samo jedzenie było smaczne, ładnie podane, lecz porcje były niewielkie - wujek się nie najadł.

Dla samego jedzenia mogłabym wrócić, ale czas oczekiwania skutecznie zniechęca.

Dziękujemy, sugarpunk95
Zrecenzowano 9 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się ze znajomymi na niedzielny obiad. Pizza OK, makaron z krewetkami w smaku w porządku, ale porcja skromna szczególnie uboga w krewetki, słownie 4 sztuki.

Dziękujemy, 404maciejw
Zrecenzowano 5 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

To była moja pierwsza wizyta w tej restauracji i z pewnością nie ostatnia. Piękne wnętrze i unoszący się zapach pizzy, która jest podawana prosto z pieca. Każdy znajdzie coś dla siebie w menu. Dania piękne podane. Bardzo przystępne ceny.

Dziękujemy, JustynaTrz

Azzurro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kielce, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w Azzurro? Podziel się wrażeniami!