Kielce

“Klimatyczne miejsce”
Azzurro — recenzja

Azzurro
Nr 19 wśród 183 Restauracje (Kielce)
Zrecenzowano 21 kwietnia 2019

Włoska knajpka w środku Kielc. Byliśmy tam w grudniu w porze popołudniowej. Klimatyczny zadaszony ogródek z ogrzewaniem. Grzane piwo dostaliśmy letnie.. Ale za to krem z pomidorów bardzo dobry, polecam.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, pauciiia

Zrecenzowano 21 marca 2019

Restauracja na reprezentacyjnej ulicy miasta, ciekawie rozwiązany zadaszony ogródek (kwestią wtórną jest wpasowanie się go w kompozycję miasta;)). Problemem z całą pewnością jest mała powierzchnia lokalu, na szczęście byłyśmy na zewnątrz, w środku przy niemal pełnej sali nie było czym oddychać. Jedzenie: risotto, pizza, pasty, wszystko smaczne, podawane sprawnie, choć widać problemy z koordynacją, dobrym zwyczajem jest podawanie wszystkim gościom przy stoliku zamówienia jednocześnie. Mały wybór piwa, nie najgorsze wino domowe. Obsługa się stara, ale akurat tego dnia widać było wyraźnie, że liczba gości do obsłużenia przekroczyła ich możliwości.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Lexi2032
Zrecenzowano 9 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Na przystawkę zamówiliśmy Bruschettę, trochę niewarta swojej ceny (16 zł) przekrojona bagietka z zimnymi składnikami, natomiast pizza Crudo (28 zł), jako danie główne, była wspaniała. Cieniutkie ciasto z idealnymi składnikami. Pyszna! Obsługa nie najlepsza, nieco zagubiona.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, kasiaj535
Zrecenzowano 2 listopada 2018

Postanowiliśmy wybrać się 1 listopada wieczorem na pizzę, okazało się, że większość lokali w tym nasze ulubione były zamknięte :( widocznie mocno świętowali. O Azzurro słyszałem raczej średnie lub słabe oceny... ależ cóż restauracja była otwarta wiec weszliśmy. Na początku już pierwsze miłe zaskoczenie niespodziewane we włoskiej restauracji — lana z kija czeska Kofola — szok już nie będę musiał przywozić zapasów z CZ. Spory wybór czeskich lanych piw Holba, Litovel miodowy i ciemny cytrynowy też należy zaliczyć do ogromnych plusów. Zamówiliśmy 2 pizze (z krewetkami, a drugą z pikantnym salami) i muszę przyznać, że wybór był doskonały. Ciasto cieniutkie — poezja, chrupiące i lekko spieczone na bokach. Dodatki fajnie zbilansowane, wysokiej jakości. Mogę śmiało powiedzieć, że jedna z lepszych pizz, jaką jedliśmy w CK. Obsługa miła, sprawna, choć faktycznie trochę chaotyczna. Reasumując dzięki temu, że konkurencja w tym dniu świętowała znaleźliśmy nowe miejsce, myślę, że już na stałe.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, przemyslawd2014
Zrecenzowano 31 października 2018 z urządzeń przenośnych

Byliśmy na niedzielnej kolacji. Nasze niejadki spałaszowały z apetytem kawałek po kawałku aż do pustego talerza aż trzy pizze, dla nas rodziców to jest wyznacznik smaku, rewelacja.
Nie daliśmy rady skosztować makaronów ale wyglądały równie apetycznie to raz, a dwa jest powód do powrotu tam co niebawem chętnie zrobimy:-)

JZ

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, jarek244

Azzurro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kielce, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w Azzurro? Podziel się wrażeniami!