Kielce

“Efekt "wow!"”
Burger & Co. — recenzja

Burger & Co.
Nr 4 wśród 183 Restauracje (Kielce)

Znaleźliśmy restaurację przez przypadek w internecie.
Dawno tego nie widziałem: myślałem, że tylko ja tak miałem, ale po prostu każdy, kto dostaje burgera, to zaczyna jeść... Aż się przysłowiowe uszy trzęsą
I to jest ten tytułowy "efekt wow!"
Pozdrawiam obsługę, dobrze się nami zajęli.
Kosmiczna niemalże toaleta! Typowe must see!
Przydałoby się tylko takie uczciwe gruntowne sprzątanie, choć nie jest brudno.
Bardzo się cieszę, że miałem zaszczyt być Waszym gościem ♥️

Termin wizyty: październik 2019
Dziękujemy, rafal k

Zrecenzowano 5 października 2019 z urządzeń przenośnych

Przyjemne wnętrze. Miła obsługa. Burger bardzo dobry, idealnie wysmazony. Trochę mało wyrazisty majonez chipotle i można bułkę na trochę dłużej wrzucić na ruszt. Poza tym brak uwag i polecam!

Termin wizyty: październik 2019
Dziękujemy, Artur_traveler
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Burgery które otrzymaliśmy były zupełnie nie takie jak zamówiliśmy, obsługa kompletnie nie ogarnia co dzieje się wokół nich. Mąż poinformował ze nie otrzymał burgera którego zamówił, w odpowiedzi usłyszał ze to właśnie ten mimo ze składniki kompletnie się nie zgadzały.

Dziękujemy, weronikaz36
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Bardzo dobre burgery, miła obsługa, przyjemny wystrój

Rewelacyjne śniadania ilość/jakość/cena na 5/5

Dziękujemy, tomtomab
Zrecenzowano 27 lipca 2019

Super wybór burgerów i śniadań na wysokim poziomie, produkty regionalne od rodzimych dostawców. Bardzo miła i ogarnięta obsługa. Krótki czas oczekiwania

Dziękujemy, Maciej J

Burger & Co. — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kielce, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w Burger & Co.? Podziel się wrażeniami!