Kielce

“Obiad”
Burger & Co. — recenzja

Burger & Co.
Nr 4 wśród 183 Restauracje (Kielce)
Zrecenzowano 5 października 2019 z urządzeń przenośnych

Przyjemne wnętrze. Miła obsługa. Burger bardzo dobry, idealnie wysmazony. Trochę mało wyrazisty majonez chipotle i można bułkę na trochę dłużej wrzucić na ruszt. Poza tym brak uwag i polecam!

Termin wizyty: październik 2019
Dziękujemy, Artur_traveler

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Burgery które otrzymaliśmy były zupełnie nie takie jak zamówiliśmy, obsługa kompletnie nie ogarnia co dzieje się wokół nich. Mąż poinformował ze nie otrzymał burgera którego zamówił, w odpowiedzi usłyszał ze to właśnie ten mimo ze składniki kompletnie się nie zgadzały.

Dziękujemy, weronikaz36
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Bardzo dobre burgery, miła obsługa, przyjemny wystrój

Rewelacyjne śniadania ilość/jakość/cena na 5/5

Dziękujemy, tomtomab
Zrecenzowano 27 lipca 2019

Super wybór burgerów i śniadań na wysokim poziomie, produkty regionalne od rodzimych dostawców. Bardzo miła i ogarnięta obsługa. Krótki czas oczekiwania

Dziękujemy, Maciej J
Zrecenzowano 1 lipca 2019

Wróciłem po paru miesiącach i po ostatnich przykrych doświadczeniach z kostkami w kotlecie. Nie raz tu byłem więc lokalu nie skreślam. Niestety znów w natrafiłem na kostkę i to w pierwszym kęsie. Na szczęście jadłem ostrożnie. To mnie zniechęca do burgerów. Alternatywą jest tu burger z kurczakiem, ale to nie to samo.

Frytki za to wciąż są przepyszne.

Dziękujemy, Damian S

Burger & Co. — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kielce, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w Burger & Co.? Podziel się wrażeniami!