Kielce

“Dobra pizza”
KILO MĄKI — recenzja

KILO MĄKI
Nr 23 wśród 183 Restauracje (Kielce)
Zrecenzowano 21 lipca 2019

Lokal blisko centrum miasta i np. noclegu w Hotelu IBIS. W ofercie pełna gama pizz. Dobre ciasto, przyzwoite dodatki. Uśmiechnięta obsługa. Akceptowalne ceny.

Dziękujemy, Daro_WWY

Zrecenzowano 26 czerwca 2019

Makarony jak najbardziej mają u mnie wielki plus, pomimo tego że usunięta została ostatnio moja ulubiona pozycja z makaronem. ;) Jednakże warto tam zajrzeć! Ps. w dostawie również dobrze smakują.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, LadyVanilla92
Zrecenzowano 4 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Grupa 10 osobowa została obsłużona w szybkim tempie, a jedzenie było świeże i dobrze przyrządzone. To trzeba docenić. Nie mają gnocchi z marketu, za to mają zdolne osoby w kuchni. Czerwone domowe wino jest jednym ze smaczniejszych jakie piłem. Z czystym sumieniem mogę polecić

Dziękujemy, Łukasz F
Zrecenzowano 19 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Poszukując na szybko jedzenia miło się zaskoczyliśmy. Za rozsądne pieniądze dostaliśmy solidną porcję pysznych makaronów. Winko również było dobrej jakości.

Dziękujemy, albertek2017
Zrecenzowano 10 maja 2019

Dwukrotnie miałem okazję jeść makarony w tej restauracji. Bardzo smaczne, duże porcje. Szeroki wybór makaronów. Na plus także przystępne ceny. Dla osób lubiących pizzę - idąc przykładem Włochów można dostać tu tylko oliwę, żadnych sosów (mi osobiście to pasuje ;) )

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, KacperB101

KILO MĄKI — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kielce, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w KILO MĄKI? Podziel się wrażeniami!